Getafe – Real Betis 0:0 (kon.)
Getafe CF
0:0 (0:0)
Real Betis
Pondělí 02.05.2022, 21:00 • Coliseum Alfonso Pérez, Getafe • Španělská LaLiga • 34. kolo

Držení míče: 34 % : 66 %.
    Střely na branku: 12:9. Střely mimo: 2:4. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 13:13. (22:53:13)

Dnešní utkání končí zaslouženou remízou, kdy oba týmy nedokázaly vstřelit branku. Nicméně zatímco v první půli byli lepší hosté, ve druhé půli se dokázali vzchopit i domácí, nicméně ti si vypracovali víceméně jedinou šanci, kterou dokázal zneškodnit gólman Realu Betis.

90+4

90+2
    Hraje se dál a obešlo se to bez karet, mezitím vidíme Claudia Brava (Real Betis), který posílá míč nekompromisně daleko od své branky.

90+1
    Sandro Ramírez (Getafe) fauluje, hráči se na hřišti do sebe trochu pustili.

90
    Nastavují se čtyři minuty.

88
    Střídání v týmu Getafe CF:
    ze hřiště odchází Nemanja Maksimović, přichází Florentino.

87
    Statistika střel na branku – 1 : 3.

86
    Getafe se drží míčem na útočné polovině, ale hosté se dobře brání.

83
    Damián Suárez (Getafe) neuspěl v souboji s bránícím hráčem soupeře, na pravém křídle, míč pro gólmana Brava.

82
    Střídání v týmu Real Betis:
    ze hřiště odchází Nabil Fékir, přichází Joaquín.

80
    A následuje další přerušení hry kvůli faulu...

79
    David Soria (Getafe) si musel pospíšit s odkopem od své branky, což se mu povedlo.

78
    Statistika držení míče – 35% : 65%.

77
    Getafe znovu na útočné polovině, následuje centr z pravé strany do vápna Realu Betis, nikdo v modrém míč ale nezachytil.

76
    Damián Suárez (Getafe) poslal autové vhazování do vápna soupeře, tam ale v pohodě odkopává míč obránce.