Ath. Bilbao – Osasuna 2:0 (kon.) | Atlético – Sevilla 1:1 (kon.) | Real Betis – Granada 2:0 (kon.)
Celta Vigo – Elche 1:0 (kon.) | Mallorca – Rayo Vallecano 2:1 (kon.) | Getafe – Barcelona 0:0 (kon.)
Cádiz – Real Madrid 1:1 (kon.) | Levante – Alavés 3:1 (kon.) | Villarreal – Real Sociedad 1:2 (kon.)
RCD Mallorca
2:1 (1:0)
Rayo Vallecano
Neděle 15.05.2022, 19:30 • Iberostar Estadi (Palma de Mallorca) • Španělská LaLiga • 37. kolo

Zápas nakonec končí výhrou domácí Mallorcy 2:1, kdy se až v nastavení druhé půle trefil Prats. Domácí tak nakonec berou tři body, i když už to vypadalo, že si oba týmy rozdělí bod. Jinak jsme ale nijak záživné utkání neviděli. Z tohoto zápasu je to vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy příště. Na počtenou! Hezký zbytek víkendu. (21:33:16)

90+5

90+2
    Mallorca právě vstřelila branku! ABDON PRATS se v pokutovém území dostal k míči a přízemní ranou k pravé tyči skóroval.

90+1
    Ksng-In Lee měl dobrou příležitost skórovat. Zahrával volný přímý kop z hranice vápna. Jeho střela prolétla vedle levé tyče.

88
    Střídání v týmu Rayo Vallecano:
    ze hřiště odchází Óscar Valentín, přichází Mario Suárez.
    ze hřiště odchází Radamel Falcao, přichází Mamadou Sylla.

85
    Kubo z hranice vápna vypálil těsně nad břevno.

85
    Střídání v týmu RCD Mallorca:
    ze hřiště odchází Salva Sevilla, přichází Lee Kang-in.

84
    Blíží se konec utkání a oba týmy se už moc nikam neženou.

79
    Olivan se svým centrem snažil najít své spoluhráče, což se ale nepovedlo.

76
    Utkání se hraje ve velmi horkém počasí, a tak nyní rozhodčí přerušuje hru a nařizuje přestávku na pití.

75
    ze hřiště odchází Pathé Ciss, přichází Kévin Rodrígues.

74
    ze hřiště odchází Ángel Rodríguez, přichází Abdón Prats.

72
    Znovu se hraje dlouhá pasáž bez větší šance. Oběma týmům zřejmě aktuální stav vyhovuje.

67
    Kubo přistižen v ofsajdu.

64
    ze hřiště odchází Antonio Sánchez, přichází Dani Rodríguez.
    ze hřiště odchází Jaume Costa, přichází Takefusa Kubo.

61
    ze hřiště odchází Mario Hernández, přichází Bébé.
    ze hřiště odchází Randy Nteka, přichází Sergi Guardiola.

60
    Vallecano právě vstřelilo branku! Máme srovnáno! PATHE CISS si naskočil na centr z rohu a hlavou se trefil do levého dolního rohu branky.