Benešov – Karlovy Vary 1:1 (kon.) | Rakovník – Vyšehrad 0:0 (zruš.) | Vltavín – Králův Dvůr 0:1 (kon.)
Admira Praha – Povltavská 2:1 (kon.) | Příbram B – Hostouň 1:1 (kon.) | Domažlice – Motorlet 1:2 (kon.)

80
    Admira právě vstřelila branku! Tak to je obrat jako hrom! Admira deset minut před koncem utkání odskakuje do vedení! ONDŘEJ HODOSI si vsítil vlastní branku!
    78. KUREK - 1:1

78
    Admira právě vstřelila branku! Je vyrovnáno! Domácí celek našel odpověď po deseti minutách! Autorem branky je JIŘÍ KUREK!
    68. NOVÁK - 0:1

68
    Povltavská fotbalová akademie právě vstřelila branku! Hosté se po změně stran překvapivě dostávají do vedení! Autorem branky je MARTIN NOVÁK!