Slovensko – Belgie 2:0 (kon.) | Česko – Francie 1:1 (kon.)
Francie
sk Sobota 04.06.2022, 21:30 • Steel Aréna, Košice • ME v malé kopané

Odo mňa je to pre dnešok všetko. Ďakujem vám za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera.

Do čítania, priatelia! (22:31:22)

Francúzi oslavujú, zatiaľ čo Česi smútia po výsledku 1:1. Oba góly padli v záverečnej desaťminútovke, keď sa prv presadil Novotný a v nadstavenom čase zariadil deľbu bodov Schiaib. Ktovie, čo by sa stalo, ak by v 48. minúte nemusel pre zranenie ľavej nohy odísť predčasne brankár Bíro.

50+2

50+2
    Skúsili to ešte obe krajiny, čas sa ale rýchlo kráti.

50+1
    Francúzsko dalo gól! Čo teraz predviedol SKANDER SCHIAIB! Jedna kľučka, druhá, naznačenie strely a nakoniec gól! Kunický stratil balans pri naznačení koncovky a to bolo rozhodujúce. Krásna individuálna akcia!

50+1
    Nadstavujú sa dve minúty.

50
    Brunet drží nádeje Francúzov na bod, keď vychytal hlavičku Novotného na bránkovej čiare!

50
    Ľahký zákrok pre Kunického, ktorý následne pasom cez 35 metrov nachádza presne Novotného.

49
    Útočný faul Francúzov, Čechom to hrá do karát.

48
    Kunický v českej bráne celý zápas presedel na lavičke, teraz musí zvládnuť záverečné azda štyri minúty.

48
    Striedanie v tíme Česko:
    z ihriska odchádza Ondřej Bíro, prichádza Dominik Kunický.

47
    Zdá sa však, že nešťastne dopadol na nohu a dnes dohral. S odchodom z ihriska mu pomáhajú aj dvaja členovia realizačného tímu. Ľavá noha nevyzerá v poriadku...

47
    Hasani si poradil s dvojicou obrancov a bol proti nemu už len Bíro. Chcel ho prehodiť, no český brankár drží čisté konto!

46
    Pospiš mohol zápas definitívne rozhodnúť, ale so situáciou dvaja proti jednému nenaložil vôbec dobre, ba priam tragicky...

45
    Arthaud triafa českého gólmana pravdepodobne aj do tváre. Roh.

45
    Bíro dva metre von z brány, toto bude nepríjemné.

44
    Výhodný priamy kop pre reprezentantov galského kohúta. Kistohurry to urobil parádne, v konečnom dôsledku už nemal rovnováhu na strelu.