Zbuzany – Ústí n/O 1:0 (kon.) | Pardubice B – Jablonec B 5:1 (kon.) | Přepeře – Bohemians B 1:0 (kon.)
Dukla B – Brozany 1:1 (kon.) | Živanice – Teplice B 1:0 (kon.)
TJ Sokol Živanice
1:0 (0:0)
FK Teplice B
Sobota 04.06.2022, 17:00 • Živanice • Česká fotbalová liga (B) • 28. kolo

Domácí Živanice nakonec vítězí 1:0. Jediným střelcem utkání byl Matouš Spěvák, který se v 65. minutě zpoza vápna opřel do míče a skóroval. Ve zbytku utkání už si domácí výsledek kontrolovali a nakonec dokráčeli ke tříbodovému vítězství. Druhá půle přinesla mnohem více zajímavých šancí, než půle první. Z tohoto zápasu je to vše. Děkuji Vám za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů zase někdy příště. Na počtenou! Hezký zbytek dne a víkendu. (18:53:47)

Dnešní utkání sledovalo 120 diváků.

90+3

Nastavují se tři minuty.

90+1
    Živanice ještě rozehrají přímý kop. Ten ovšem obraně Teplic nezpůsobil žádné problémy.

89
    Jeden z teplických hráčů se ocitl na zemi, píská se faul.

88
    Hlavičkový pokus hráče Živanic končí v rukavicích teplického brankáře.

87
    Vaníček pošle znovu míč odkopem do hry poté, co střela jednoho z hostujících hráčů skončila mimo.