Slavia B – Písek 5:0 (kon.) | Plzeň B – Sokolov 2:1 (kon.)
SK Slavia Praha B
5:0 (4:0)
FC Písek
Neděle 05.06.2022, 10:15 • Areál SC Xaverov Horní Počernice, Praha 20–Xaverov • Česká fotbalová liga (A) • 28. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek dne. Napočtenou někdy příště! (12:14:48)

Dnešní utkání sledovalo 100 diváků.

V Horních Počernicích máme hotovo! Slavia po výborném prvním poločase v tom druhém nedovolila soupeři střetnutí ani malinko zdramatizovat a po hladké výhře 5:0 si připisuje na své konto důležité tři body, které jí katapultují na čelo skupiny A! Do posledního kola tak půjdou ve velmi dobré výchozí pozici a mají nemalou šanci zabojovat o postup do druhé ligy.

90+2

90+1
    Poslední momenty střetnutí okoření ještě jeden roh, který budou zahrávat hostující hráči z Písku.

90
    Nastavovat se budou dvě minuty.

89
    Utkání se už jenom dohrává, sešívání nyní operují s míčem v bezprostřední blízkosti své šestnáctky.

88
    Jeden ze slavistů byl volný na hranici vápna, přihrávka na něj ale nebyla úplně přesná. Jako první se ke kutálejícímu balónu dostal Satrapa.

87
    Snahy píseckých borců na kosmetickou úpravu konečného skóre vyvrcholily nepřesnou ranou.

86
    Na Bělouška se pověsil napadající protihráč, hostující kapitán tak pro jistotu poslal malou domů.

85
    Slavia bude čelit ještě minimálně jednomu rohu. Písek má teď více ze hry a důraznou hrou se mu daří překonávat domácí obránce.

84
    Sudí po delší době znovu vytahuje žlutou kartu, kterou tentokrát vidí Martin Voráček (PIS).

82
    Faulů ze strany Jihočechů přibývá. Hosté se ještě snaží něco s výsledkem udělat, jenže si při tom počínají možná až moc aktivně.

81
    Utkání se chýlí ke konci, běží posledních deset minut, nepočítaje nastavení. Slavia bude po hostujícím faulu rozehrávat z pozice těsně vedle své branky.

80
    Písečtí hráči jsou zralí na ručník, už dobrých deset minut jsou zamčeni na své polovině hřiště. Slavata se na druhém konci plochy musí celkem nudit.

78
    Síť za Satrapou se začala třepat pošesté, jenže hlavičkující hráč Slavie byl v poměrně jasném ofsajdu. Jeho zásah tak platit nemůže.

77
    Dlouhá rozehrávka po pravé straně domácím nevyšla dle představ, míč se dokutálel až za zadní čáru.

76
    Běží posledních patnáct minut hry, o vítězi je v Xaverově rozhodnuto. Slavia má hru plně pod kontrolou, nyní se snaží dostat blíže k soupeřově brance.