FC Košice – Michalovce 0:0 (kon.) | Plzeň – Klatovy 6:0 (kon.) | L. Mikuláš – Podbrezová 5:0 (kon.)
Trnava – Petržalka 5:1 (kon.) | Dunajská Streda – Pohronie 3:1 (kon.) | Ried – Slovan Bratislava 0:3 (kon.)
Podbrezová – Žilina 4:3 (kon.) | Amstetten – Ružomberok 0:0 (kon.) | Bystrc – Brno 0:6 (kon.)
FK Železiarne Podbrezová
4:3 (3:1)
MŠK Žilina
sk Sobota 18.06.2022, 18:00Přípravný zápas

89
    Podbrezovský gólman mal čo robiť, aby vytesnil koncovku spoza veľkého vápna. Roh.
    78. Taofiq JIBRIL - 4:3

78
    Žilina dala gól! Ledva som dopísal prechádzajúcu myšlienku a TAOFIQ JIBRIL zblízka strieľa svoj druhý gól v druhom polčase!
    75. BLAQORI - 4:2

75
    Podbrezová dala gól! Ďalší rohový kop už ale MŠK neubránilo a tak po koncovke zo šiestich metrov domáci vyhrávajú už po tretí raz o dva góly!

68
    Radosť je márna, štvrtý gól po rohovom kope rozhodcovia okamžite anulovali!

49
    Kontra Žilinčanov, Jibril mohol pridať druhý gól, ale triafa iba bočnú sieť!
    46. Taofiq JIBRIL - 3:2

46
    Žilina dala gól! Výmena hráčov a je tu bleskový gól po prestávke! TAOFIQ JIBRIL vycvičil obranu i s brankárom a skúsene poslal loptu do siete!

45+1
    Už v nadstavenom čase ďalšia tutovka, z ôsmich metrov mal Petráš aj šťastie, že to domáci hráč prakticky vôbec netrafil!
    38. MOSES - 3:1

38
    Podbrezová dala gól! Žilinčania odrazili dva ataky, avšak na prienik MOSESA DAVIDA COBNANA už boli prikrátky. Presne umiestnená strela k pravej žrdi, 3:1!

29
    Tentokrát krížna koncovka Podbrezovej, Petráš sa márne naťahoval. Na jeho šťastie lopta skončila vedľa pravej žrde.
    24. Dávid ĎURIŠ - 2:1

24
    Žilina dala gól! DÁVID ĎURIŠ zmenšuje náskok domácich, keď center sprava premenil na hlavičku, ktorá Ludhovi vypadla z rukavíc! Darmo sa snažila podbrezovská jednotka o záchranu situácie, loptu už ťahala zo siete!
    21. Martin LUPTÁK - 2:0

21
    Podbrezová dala gól! Medzera v strede žilinskej defenzívy, okamžitá kolmica dopredu. Vystihol ju MARTIN LUPTÁK, ktorý si v šestnástke zasekol protihráča a ranou k bližšej žrdi zvyšuje na 2:0!
    10. Marek KUZMA - 1:0

10
    Podbrezová dala gól! Center do malého vápna, kde dostal priveľa miesta MAREK KUZMA. Najlepší strelec minulého ročníka 2. ligy hlavou nedal Petrášovi šancu!

Viktor Kalinács

Branky: 10. Kuzma, 21. Lupták, 38. Moses, 75. Blaqori – 24. Ďuriš, 46. Jibril, 78. Jibril

FK Železiarne Podbrezová: Ludha – Bartoš, Bakaľa, Mielke, Kováčik, Paraj, Lupták, Ďatko, Issa, Kuzma, Moses
    MŠK Žilina: I. polčas: Petráš – Rusnák, Kopas, Aremeyaw, Owusu – Slebodník, Mráz, Myslovič – Addo, Bile, Ďuriš

II. polčas: Teplan – Rusnák, Leitner, Mensah, Owusu – Gidi, Mráz, Gomola – Lamptey, Jibril, Bari