ILHK Hr. Králové – Devils Zlín 7:4 (kon.) | IHC Přerov – Černošice 8:2 (kon.) | Devils Zlín – Černošice 7:6 (kon.)
ILHK Hr. Králové – IHC Přerov 0:7 (kon.)
konec
ILHK Hradec Králové
7:4 (0:4, 7:0)
IHC Devils Zlín
Sobota 25.06.2022, 13:00 • Zimní stadion Kroměříž • Final Four Stilmat extraligy mužů inline hokeje • Semifinále
Partner:
   
  Prvním finalistou Final Four je Hradec Králové, který předvedl skvělý obrat proti Devils Zlín. Z nepříznivého stavu 0:4 v polovině se totiž Královohradečtí dokázali otřepat a nakonec sedmi brankami ve druhé polovině otočili stav. (14:14:17)
   
  Konec zápasu.
   
  39:53
  Hradec právě vstřelil branku!
  Do prázdné branky zvyšuje FILIP KUŤÁK a Hradec Králové se může začít radovat z postupu do finále! Asistence: Aleš Půlpán.
   
  39:27
  Vzápětí přes celé hřiště trefuje Hronek tyč.
   
  39:22
  Zámorský vybídl Vyorala, který mohl jen posunout do prázdné branky, ale těsně minul!
   
  39:15
  Dvakrát tečovaná střela Daniela Gazdy pořádně potrápila Mahdala, jenže brankář Hradce Králové si dokázal poradit a podržel svůj tým.
   
  38:24
  Po nahození Davida Hrazdiry ukryl Mahdal puk ve výstroji. Devils to zkusí bez brankáře.
   
  37:16
  Filip Kuťák dostal pas za otevřenou obranu Devils a mohla z toho být už sedmá branka. Ovšem tentokrát Kořének byl na místě.
   
  36:21
  Hradec právě vstřelil branku!
  Ale teď už to vyšlo. ŠIMON MARHA zůstal osamocen za obranou a vyzrál na Kořénka střelou. Asistence: Jakub Novák, Lukáš Novák.
   
  35:47
  Tohle by mohl Hradec Králové ještě mrzet, protože Jakub Novák sám před brankářem zvýšit na rozdíl dvou branek.
   
  35:05
  Opaření hráči Zlína si vůbec neví rady a nedaří se jim vůbec nic. Hradec Králové navíc nadále kontroluje hru a útočí.
   
  33:26
  Hradec právě vstřelil branku!
  Po samostatné akci FILIPA HRONKA je stav zápasu najednou příznivější pro Hradec Králové! Hronek měl čas i prostor, aby si položil Kořénka a snadno pověsil puk pod víko. Bez asistence.
   
  32:50
  Hradec právě vstřelil branku!
  Je srovnáno! Jakub Novák ještě neuspěl, jenže do brankoviště se ještě procpal LUKÁŠ NOVÁK, který kotouč dokázal dopravit do zlínské branky. Asistence: Jakub Novák.
   
  30:28
  Jakub Novák mohl srovnat. V přečíslení řešil situaci sám, aby Kořénka položil a zasouval k tyči. Jenže tam zlínský brankář ještě stihl nechat lapačku a volný kotouč z brankoviště odklidil jeho spoluhráč.
   
  28:48
  Hradec právě vstřelil branku!
  Zatímco první polovina gólově patřila Zlínu, druhá část má úplně jiný průběh. Marha předal kotouč LUKÁŠI NOVÁKOVI, který dostal kousek prostoru mezi kruhy a parádně pověsil kotouč nad Kořénkovu vyrážku. Asistence: Šimon Marha.
   
  28:05
  Hra nabrala vysoké tempo a Šimon Marha na jedné straně, na té opačné Jan Vyoral nevyužili svých příležitostí.
   
  27:17
  Kořének opět skvěle. Nejprve proti Hronkovi a pak i proti několika dalším dorážkám.
   
  26:30
  I Zlín si nadále připravuje šance. Jednu z nich měl David Hrazdira, který zkoušel mířit na přední tyč, kde byl ale připraven Michal Mahdal.
   
  26:11
  Michalu Kořénkovi teď musí být pořádné horko v brankovišti. Při jednom ze zákroků dokonce přišel o lapačku, ale branku dokázal uhájit.
  Branky a nahrávky: 24. Hronek (Půlpán A., Kuťák), 24. Marha (Novák J., Novák L.), 29. Novák L. (Marha), 33. Novák L. (Novák J.), 34. Hronek, 37. Marha (Novák J., Novák L.), 40. Kuťák (Půlpán A.) – 6. Gazda (Suhrada, Hrazdira), 7. Bachánek (Chludil, Suhrada), 12. Gazda (Suhrada), 18. Pavlůsek (Gazda, Suhrada)


  ILHK Hradec Králové: Mahdal (Lequin) – Hronek, Valkoun, Dunda, Komárek, Půlpán T., Malík, Marha, Novák J. Novák L., Půlpán A., Kuťák
  Trenér: Zdeněk Karlík

  IHC Devils Zlín: Kořének (Huf) – Bachánek, Bartko, Chludil, Gazda, Hrazdira D., Luža, Pavlůsek, Suhrada, Vyoral, Zámorský
  Trenér: Jiří Suhrada

  Rozhodčí: Šicl, Blaha