Michalovce – Cracovia 6:2 (kon.) | Olomouc – Košice 0:0 (zruš.) | Mountfield HK – Vienna Capitals 3:2 (0:2 po s.n.)
Plzeň – K. Vary 4:7 (kon.) | Litvínov – Liberec 2:5 (kon.) | Slavia – Kolín 2:3 (kon.)
Třebíč – Prostějov 6:5 (po pr.) | Jihlava – Šumperk 2:1 (kon.) | Vsetín – Trenčín 5:3 (kon.)
Sokolov – Litoměřice 2:5 (kon.) | Skalica – Senica 1:2 (po s.n.) | Písek – Klatovy 5:2 (kon.)
Přerov – Zlín 1:2 (kon.) | Pardubice B – Vrchlabí 3:4 (kon.) | Havířov – Opava 3:1 (kon.)
Val. Meziříčí – Nový Jičín 1:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 6:1 (kon.) | Ústí n/L – Mostečtí Lvi 1:3 (kon.)
Spišská N. Ves – Martin 3:1 (kon.) | Děčín – Benátky n/J 3:2 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 0:1 (kon.)
Sokol Karviná – Kopřivnice 2:3 (po s.n.) | Cheb – Chomutov 3:6 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
6:5 (3:1, 2:3, 0:1 - 1:0)
LHK Jestřábi Prostějov
Úterý 23.08.2022, 17:30 • KHNP Aréna • Přípravné zápasy

Zápas končí. Po divokém průběhu v něm vítězí domácí Třebíč 6:5 v prodloužení. (19:50:12)

60:24
    Horácká Slavia právě vstřelila branku! Je dobojováno! Matěj Psota se proháčkoval do samostatného úniku, leč neuspěl. Přihrál však Ladislavu BITTTNEROVI, který už byl úspěšný. Asistence: Matěj Psota.

60:01

60:00

59:00
    Probíhá poslední minuta základní hrací doby.

56:45
    Jestřábi právě vstřelili branku! Jestřábí vyrovnávají zdánlivě ztracený zápas! Hosté byli v posledních minutách aktivnější a jejich převahu zúročil přesnou dorážkou David ROUTA.

54:12
    Skvělý Jekel teď zamezil vyrovnání Prostějova zákrokem na brankové čáře.

51:52
    Bombu Prchala vyráží Jekel.

50:00
    Do konce základní hrací doby zbývá deset minut.

47:53
    Třebíč oslabení přestála.

45:53
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč:
    Ferda – 2 min., nedovolené bránění.

42:51
    Na druhé straně zkusil své štěstí Venkrbec.

41:40
    Zakončení Vodného skončilo na výstroji brankáře Prostějova.

40:01

Máme tu konec druhé třetiny. Třebíč v ní jednu chvíli vedla už 5:1, ale Prostějov třeni góly zdramatizoval stav zápasu na 4:5 ze svého pohledu. Závěrečné dějství tedy bude ještě hodně zajímavé

40:00

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

Pavel Mandát

Branky a nahrávky: 2. Michalčuk, 6. Bořuta (Furch), 15. Poizl, 25. Krliš (Vodný), 25. Dočekal (Psota), 61. Bittner – 7. Ostřížek, 26. Burian (Ostřížek), 31. Jiránek (Maruna), 35. Burian, 57. Routa

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Mičán) – Bořuta, Furch, Poizl, Tureček, Forman, Sedláček, Svoboda A. – Vodný, Bittner, Krliš, Dočekal, Malý, Psota, Svoboda M., Michálek, Ferda, Michalčuk, Šilhavý, Novák Matěj.
    LHK Jestřábi Prostějov: Němeček (Pavelka) – Malát, Pěnčík, Poledna, Hamšík, Prchal, Benda – Jiránek, Machač, Jansa, Burian, Venkrbec, Routa, Ostřížek, Jandus, Slanina, Maruna, Novák Martin, Dubský.