Ajax – Rangers 4:0 (kon.) | Frankfurt – Sporting 0:3 (kon.) | Neapol – Liverpool 4:1 (kon.)
Atlético – Porto 2:1 (kon.) | Club Bruggy – Leverkusen 1:0 (kon.) | Barcelona – Plzeň 5:1 (kon.)
Inter – Bayern 0:2 (kon.) | Tottenham – Marseille 2:0 (kon.)
Inter Milán
0:2 (0:1)
Bayern Mnichov
Středa 07.09.2022, 21:00 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Liga mistrů • Skupina C

Inter se ve druhém poločase, zejména v jeho začátku, herně zvedl. Nicméně branku z toho nedokázal vytěžit. Nakonec podruhé udeřil Bayern, kdy po pěkné kombinaci si míč do sítě srazil obránce Danilo D'Ambrosio. Ve skupině smrti C se nakonec překvapení nezrodilo. Plzeň prohrála s Barcelonou 5:1 a Bayern dokázal porazit Inter po přesvědčivém výkonu 2:0. (22:55:19)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 2:11. Střely mimo: 6:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 9:11.

90+3

90+3
    Ten nakonec nepřinesl nebezpečí a už to vypadá, že se v tomto zápase nic zásadního nestane.

90+3
    Bayern se rozhodl v poslední minutě zahájit svůj poslední postupný útok.

Zákrok brankáře André Onana: 1.

90+1
    Ve druhém poločase činí nastavený čas tři minuty a lze již konstatovat, že Bayern v úvodním zápase skupinové fáze bude brát všechny tři body.

90
    Thomas Müller si zpracovával míč a v té době se k němu přiřítil Federico Dimarco, který svou bohu měl vysoko nad úrovní pasu. Druhá žlutá karta tohoto střetnutí.

89
    Kombinace Bayernu poblíž poloviny hřiště a rozhodně už nikam nespěchá.

88
    Jamal Musiala se skoro dostal sám před Onanu. Poslední obránce však vystavil svou nohu a zamezil nejhoršímu.

87
    Nicméně kromě dobré defenzívy Bayernu, tak Interu vázne finální zakončení.

86
    Hra už spěje ke svému konci. Na hostech jde pozorovat, že se snaží utkání dohrát v poklidu. Inter má ještě náznaky a snaží se dosáhnout alespoň jedné branky.

84
    Střídání v týmu Bayern Mnichov:
    ze hřiště odchází Lucas Hernández, přichází Josip Stanišić,
    ze hřiště odchází Leroy Sané, přichází Jamal Musiala.

83
    Bayern to nyní trochu přehnal se svou zdrženlivou taktikou. Obránce si nyní s Neuerem nerozuměl s malou domů a do celé akce vběhl hráč Interu, který nakonec nedokázal lépe zakončit!

82
    Hosté nyní zastavili počínající útok ihned za polovinou hřiště a hned spěchali do útoku. Tam však taktéž daleko nedošli.

81
    Střídání v týmu Inter Milán:
    ze hřiště odchází Hakan Çalhanoğlu, přichází Roberto Gagliardini.

80
    I počet střel na branku – 2:11, jasně hovoří o dnešní převaze Bayernu.

79
    Blíží se nám poslední desetiminutovka zápasu a zatím to vůbec nevypadá na nějakou stíhací jízdu domácích.

77
    Přesto domácí vybojovali roh, ze kterého Neuera neohrozili. poté se jeden z hráčů chytl do ofsajdové pasti.