1. FSV Mohuč 05
1:1 (0:1)
Hertha BSC
Pátek 16.09.2022, 20:30 • Mewa Arena, Mohuč • Německá Bundesliga • 7. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek pátečního večera. (22:28:06)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 9:2. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 12:10.

První poločas žádný extra pohledný fotbal nepřinesl, ale pokud si jeden z týmů zasloužil vstřelit branku, byli to určitě fotbalisté Herthy, kteří byli přeci jen o něco aktivnější. Gólu se dočkali ve 30. minutě, kdy se po centru Ejukeho trefil hlavou Lucas Tousart. V závěru poločasu měl ještě dobrou šanci Ejuke, ale Zentner se proti jeho střele vyznamenal. Ani druhý poločas nenabídl žádný excelentní fotbal, více než šancí bylo rozhodně rozdaných žlutých karet. Domácí Mohuč v závěru stupňovala svůj tlak a nakonec se v úplně poslední minutě nastaveného času mohla radovat z vyrovnání, které zařídil střídající Anthony Caci.

90+5

90+4
    Oliver Christensen ještě dostává žlutou kartu za nesportovní chování.

90+4
    Mohuč právě vstřelila branku!
    Domácí nakonec nezůstanou bez bodu, v poslední minutě nastaveného času se radují z vyrovnání na 1:1! Hrdinou okamžiku je střídající Anthony Caci, který svou prudkou střelou z voleje prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Bez asistence.

90+4
    Domácí spěchali do další rychlé akce, ale ani ta jim kvůli nepřesnosti nevyšla.

90+3
    Na rohový kop Mohuče se přišel před branku Herty podívat i brankář Zentner a právě na něj letěl míč, ale k hlavičce se nakonec nedostal.

90+2
    Richter našel ve vápně Kangu, který se chtěl obtočit okolo Widmera, ale přitom ho fauloval.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90+1
    Opět letěl dlouhý aut až do vápna Herthy, ale nikdo v červeném dresu se ke střele nedostal.

90
    Karim Onisiwo byl u nakopnutého míče jako první a proti přesile vybojoval alespoň autové vhazování.

89
    Vladimír Darida se dostal s míčem až do pokutového území Mohuče a dokázal vybojovat rohový kop.

88
    Hosté vyzkoušeli secvičený signál, ale ten nevedl ani ke střele na branku.

88
    Aymen Barkok fauloval, a to není dobrá zpráva pro Mohuč, protože bude muset čelit standardní situaci.

87
    Na zemi skončil Marcus Ingvartsen, ale faul se nepíská, od branky budou rozehrávat hráči Herthy Berlín.

86
    Hráči Herty jsou v posledních minutách opravdu hodně pasivní a musí jen doufat, že se jim to nevymstí.

85
    Marcus Ingvartsen byl blízko k tomu, aby mohl hlavičkou poslat míč do branky, ale kousek mu nakonec chyběl.