Přerov – Pardubice B 4:3 (po pr.) | Slavia – Poruba 2011 3:2 (kon.) | Kolín – Frýdek-M. 2:5 (kon.)
Sokolov – Vsetín 3:2 (kon.) | Litoměřice – Jihlava 5:3 (kon.) | Třebíč – Zlín 2:1 (kon.)
Prostějov – Šumperk 5:2 (kon.)
po prodl.
HC ZUBR Přerov
4:3 (2:1, 1:1, 0:1 - 1:0)
HC Dynamo Pardubice B
Sobota 01.10.2022, 17:00 • MEO Aréna, Přerov • Chance liga • 7. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Prodloužení nemělo dlouhého trvání, na puku hráli totiž pouze Zubři, kteří rozhodli o další domácí výhře. Průnik Černého skončil bekhendem Davida Březiny za zády Kloučka. Já se s vámi tímto z přerovské MEO Arény loučím a budu se těšit příště. Na počtenou! (19:35:51)
   
  Konec zápasu.
  60:52 David BŘEZINA - 4:3
   
  60:52
  Přerov právě vstřelil branku!
  Je rozhodnuto, Pardubice si z Přerova odvezou pouze bod! V prodloužení hráli s kotoučem pouze hráči ve žlutém, kteří v čase 60:52 slaví další domácí vítězství! Robert Černý řídil přechod do útoku, sjel si obloučkem blíže k brance a od betonu Kloučka dostal puk na bekhend DAVIDA BŘEZINY! Ten jemným přiklepnutím do odkryté branky rozhoduje o osudu dnešního utkání! Asistence: Robert Černý, Zdeněk Okál.
   
  60:18
  Rychlá akce Zubrů! Jakub Svoboda se nabídl před branku, prudký pas ale nedokázal zpracovat!
   
  60:04
  Puk uzmul na buly Kratochvil.
   
  60:01
  Začalo prodloužení.
   
  Zajímavých momentů dění na kluzišti nabízelo pomálu, rychlý průnik Jakuba Svobody až ke Kloučkovi byl však ve 45. minutě jedním z nich. Zakončení ovšem přistálo pouze na betonu. Dobré přečíslení sehrál Jan Svoboda s Březinou, další gól však padl z holí Pardubic, které využily powerplay dvě minuty před koncem. Podle stejného scénáře jako u první branky se opět prosadil Lukáš Endál, jenž zápas poslal do prodloužení, které začne za několik málo minut.
   
  60:00
  Třetí třetina skončila.
   
  59:23
  Domácí útočí, Indrák se snaží na branku posílat každý kotouč, jenž má na holi.
   
  59:10
  Další icing hostů.
   
  59:04
  Zakázané uvolnění Dynama.
   
  58:20
  Ofsajd Přerova.
  58:12 Lukáš ENDÁL - 3:3
   
  58:12
  Pardubice B právě vstřelily branku!
  Sporně odpískaný icing Přerova vrací Pardubice do hry o body, využily totiž powerplay bez brankáře! Na vhazování před Postavou hráči Dynama uspěli, ustálili si svá postavení a sehráli kombinaci, která jim dnes už jednou vyšla. Matýs křižnou přihrávkou našel hokejku LUKÁŠE ENDÁLA, jenž zakončoval do odkryté části branky! Asistence: Ondřej Matýs, Tomáš Kaut.
   
  57:52
  A přichází očekávaný oddechový čas pro lavičku pardubického béčka. Milan Klouček zůstane na střídačce a hosté to zkusí v šesti bez brankáře.
   
  57:52
  Zakázané uvolnění domácího celku.
   
  57:20
  Čas na srovnání se Pardubicím krátí. Do třetí sirény zbývá nějakých 160 vteřin.
   
  56:02
  Pardubičtí vybojovali kotouč za přerovskou brankou, Bučko ale neudržel kotouč letící podél mantinelu před modrou čarou.

  Daniel Doležal

  Branky a nahrávky: 17. Chroboček (Svoboda I, Indrák), 17. Svoboda III (Pechanec, Hanák), 27. Indrák (R. Černý, Kudělka), 61. Březina (R. Černý, Okál) – 17. Endál (Matýs, Zdráhal), 39. Lichtag (Endál, Matýs), 59. Endál (Matýs, Kaut)


  HC ZUBR Přerov: Postava (Žurek) – R. Černý, Kudělka (A), Chroboček, Gréč, Krisl (C), Ševčík, Hanák – Svoboda I, Kratochvil, Indrák – Březina, Pechanec, Okál – Goiš, Macuh, Svoboda III – Ministr, F. Dvořák, Dobša.
  Trenér: Robert Svoboda

  HC Dynamo Pardubice B: Klouček (Nečas) – Bučko, Kolář, Nedbal, Zdráhal (A), Kaštánek, Drtina, Oliva, Kulhánek – Rouha, Matýs, Půhoný – Pavlata, Kaut (C), Lichtag – Endál, Herčík, Pochobradský – Turek, T. Zeman.
  Trenér: David Havíř

  Rozhodčí: T. Veselý, Rapák . O. Veselý, Maňák