Sparta – K. Vary | 4:5 (po pr.) | | | Mladá Boleslav – Kladno | 4:0 (kon.) | | | Plzeň – Kometa Brno | 3:4 (po pr.) |
Pardubice – Motor ČB | 6:1 (kon.) | | | Olomouc – Vítkovice | 5:4 (5:4 po s.n.) | | | Třinec – Liberec | 3:4 (po pr.) |
Litvínov – Mountfield HK | 3:2 (kon.) |
Columbus – Washington | 2:1 (kon.) | | | Ottawa – Montreal | 5:4 (po pr.) | | | St. Louis – Dallas | 2:5 (kon.) |
Winnipeg – Edmonton | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Chicago – Detroit | 0:3 (kon.) | | | Seattle – Vancouver | 4:0 (kon.) |
HC Slovan – Nitra | 4:2 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Nové Zámky | 2:3 (kon.) | | | Košice – Trenčín | 5:2 (kon.) |
Banská Bystrica – Zvolen | 4:3 (po pr.) | | | Michalovce – Prešov | 2:3 (kon.) | | | Poprad – Lipt. Mikuláš | 5:1 (kon.) |
Slavia – Vsetín | 2:1 (kon.) | | | Písek – Technika Brno | 2:5 (kon.) | | | Chomutov – HK MD Šumperk | 3:4 (po pr.) |
Havlíčkův Brod – Poruba 2011 | 2:1 (kon.) |
Havířov – Třemošná | 2:3 (2:3 po s.n.) |
konec
BK Mladá Boleslav
5:2
(2:2, 2:0, 1:0)
HC Buldoci Neratovice
Branky a nahrávky:
10. Klimov (Bydžovský), 13. Klimov (Bydžovský), 26. Mansfeld (Vrbata), 27. Klimov (Bydžovský), 46. Pletka (Vrbata) – 16. Pek (Vlk), 19. Rybář (Michálek)
Rozhodčí: Ondřej Karli, Patrik Šak
Diváci: 51
Neproměněná penalta:
BK Mladá Boleslav:
J. Martínek (P. Hašek) — H. Vtelenský, A. Svoboda, M. Krejčík, M. Macháček, M. Zámyslický, V. Vlček — M. Bydžovský, L. Šindelářová, J. Mansfeld, T. Pletka, D. Šimáček, K. Vrbata, M. Fadrhonc, L. Mensator, P. Klimov
Náhradníci:
Trenér:
HC Buldoci Neratovice: T. Hons — M. Hubáček, S. Zeus, M. Pek, T. Rybář, M. Soriano, M. Michálek — A. Denysenko, V. Koudela, T. Strůna, P. Novák, V. Vlk, M. Chabada, M. Toman
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Buldoci Neratovice: T. Hons — M. Hubáček, S. Zeus, M. Pek, T. Rybář, M. Soriano, M. Michálek — A. Denysenko, V. Koudela, T. Strůna, P. Novák, V. Vlk, M. Chabada, M. Toman
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ondřej Karli, Patrik Šak
Diváci: 51
Samuel Zeus – 2 min., faul kolenem.
Samuel Zeus – 2 min., faul kolenem. (12:45:08)
Pavel Novák – 2 min., podrážení.
Pavel Novák – 2 min., podrážení.
Matyáš Michálek – 2 min., držení.
Matyáš Michálek – 2 min., držení.
Petr Klimov – 2 min., podrážení.
Petr Klimov – 2 min., podrážení.
Samuel Zeus – 2 min., podrážení.
Samuel Zeus – 2 min., podrážení.
Arsenii Denysenko – 2 min., napadení.
Arsenii Denysenko – 2 min., napadení.