Columbus – Washington 2:1 (kon.) | Ottawa – Montreal 5:4 (po pr.) | St. Louis – Dallas 2:5 (kon.)
Winnipeg – Edmonton 2:3 (0:1 po s.n.) | Chicago – Detroit 0:3 (kon.) | Seattle – Vancouver 4:0 (kon.)
Columbus Blue Jackets
2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
Washington Capitals
Neděle 02.10.2022, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • Příprava NHL

Hokejisté Columbusu dnes dokázali porazit Washington 2:1. Ačkoliv hosté šli v 8. minutě do vedení, o otočení skóre se postarali ve 13. minutě Meyer a ve 47. minutě Činachov. Blue Jackets dnes úspěšně odolávali soupeři, přestože ten měl převahu herní i střeleckou.

Z dnešního utkání to je vše, na počtenou! (03:49:57)

Česká a slovenská stopa

David Jiříček (CBJ) – 0+1, +1 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 15:07

46:46
    Columbus právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JEGOR ČINACHOV. Asistence: Sean Kuraly a David Jiříček.

Vyloučení v týmu Washington Capitals:
    2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Pilon.