NY Rangers – Boston 4:5 (kon.) | Washington – Detroit 4:2 (kon.) | Winnipeg – Calgary 5:0 (kon.)
Colorado – Dallas 2:1 (kon.) | Vancouver – Edmonton 5:4 (kon.)
Colorado Avalanche
2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
Dallas Stars
Čtvrtek 06.10.2022, 03:40 • Ball Arena, Denver • Příprava NHL

48:52
    Avalanche si zahrají další přesilovou hru, když dvě minuty za sekání dostává Nils Lundkvist (DAL), který zasáhl pronikajícího MacKinnona.

39:43
    V samotném závěru druhé části je opět vyloučen hráč Dallasu, když dvě minuty za hákování dostává Nils Lundkvist (DAL).

35:54
    Dallas bude hrát přesilovou hru. Colin Miller (DAL) i Nathan MacKinnon (COL) tedy nakonec dostávají tresty za hrubost. Nicméně domácí útočník dostává o dvě minuty víc, které za něj odsedí Martin Kaut (COL).

19:52
    V samotném závěru první třetiny je ještě na dvě minuty vyloučen Logan Stankoven (DAL), jenž odpyká dvě minuty za hákování.

06:35
    Denis Gurjanov (DAL) z vlastní obranné třetiny vyhodil puk do hlediště, takže ihned putuje na trestnou lavici, kde dostává dvě minuty za zdržování hry.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 53. O´Connor (Meyers), 58. Rantanen (Girard, Toews) – 25. Damiani (Kiviranta, Hanley)

Colorado Avalanche: Georgijev (Francouz) – Toews, Makar, Byram, Manson, Girard, Johnson – Lehkonen, MacKinnon, Rantanen – Rodrigues, Newhook, Ničuškin – Cogliano, Meyers, O´Connor – Blidh, Sedlák, Kaut.
    Trenér: Jared Bednar

Dallas Stars: Wedgewood (41. Chudobin) – Lindell, Lundkvist, Harley, Miller, Shea, Hanley – Peterson, Seguin, Stankoven – Olofsson, Faksa, Gurjanov – Kiviranta, Damiani, Glendening – Karlstrom, Back, Bourque
    Trenér: Peter DeBoer

Rozhodčí: McCauley, Samuels-Thomas – Toomey, Mahon