Banská Bystrica – Trenčín 0:6 (kon.) | Nitra – Spišská N. Ves 2:3 (kon.) | Prešov – HC Slovan 5:6 (kon.)
Zvolen – Michalovce 4:3 (kon.) | Nové Zámky – Poprad 5:4 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Košice 2:3 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
2:3 (1:1, 1:0, 0:2)
HC Košice
sk Pátek 07.10.2022, 18:30 • TITAN Aréna • Tipos Extraliga (SR) • 7. kolo

Liptáci viedli v zápase 1:0 aj 2:1, no záver vyšiel lepšie Košiciam, v 53. minúte vyrovnal Slovák a v 54. minúte rozhodol o ich výhre svojím druhým presným zásahom dnes Rogoň. L. Mikuláš teda podľahol Košiciam 2:3. (20:58:49)

59:23
    Valent už opustil svoju svätyňu, L. Mikuláš hrá vabank.

57:58
    Liptáci majú veľký tlak, Ventelä nabil Karsumsovi, ten z prvej minul horný roh brány.

Oddychový čas pro tím MHk 32 Liptovský Mikuláš.

56:50
    Karsums strieľal z uhla, Košarišťan stlmil puk na hrudi a prerušil hru.

56:23
    Ventelä strieľal z osi klziska, hráči ani nevedeli, kde skončil puk, no Košice sa ubránili.

56:05
    Vylúčenie v tíme HC Košice:
    Šedivý – 2 min., podrazenie.

55:00
    Liptáci sa snažia vyrovnať a tlačia sa do útočného pásma.

53:53
    Košice dali gól!
    Košický gól platí, Liptáci behom minúty a dvadsiatich dvoch sekúnd inkasovali dva góly a prehrávajú. Strelcom košického gólu je PATRIK ROGOŇ, ktorý strelou z uhla nachytal Valenta Ten si na puk siahol, ale vypadol mu a potom ho chytil až v sieti.

53:53
    Košice dostali puk do bránky, situáciu však ešte posudzuje videorozodca. Rogoň z uhla nastreľoval puk na bránu, Valentovi puk vypadol a chytil ho až za bránkovou čiarou, medzitým sa do neho natlačil Slovák.

52:31
    Košice túto presilovku využívajú, z pozície obrancu strieľal príklepom MAREK SLOVÁK, pred Valentom clonil Campbell, puk končí v sieti.
    Asistencie: Jordon Southorn, Michal Chovan

51:39
    Uhrík mohol ísť sám na bránu, no ušiel mu puk do rohu a zo šance nič nebolo.

51:08
    Vylúčenie v tíme MHk 32 Liptovský Mikuláš:
    HL – príliš veľa hráčov na ľade.

50:30
    Ventelä dokorčuľoval puk za svojou bránkou a popri mantineli založil útok svojho tímu.

48:43
    Košiciam sa príliš nedarí, Kuru oslobodzuje svoj tím.

47:58
    Situácia bola posúdená veľmi rýchlo, Košice nevyrovnávajú na 2:2.

47:58
    Bartánus už mal ruky nad hlavou, Valent sa totiž spolu s pukom zvalil za bránkovú čiaru, no hlavný rozhodca rozpažil, nie je totiž isté, kde bol puk.