Kodaň – Manchester City 0:0 (kon.) | Maccabi Haifa – Juventus 2:0 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Salzburg 1:1 (kon.)
AC Milán – Chelsea 0:2 (kon.) | Šachtar – Real Madrid 1:1 (kon.) | Celtic – RB Lipsko 0:2 (kon.)
Dortmund – Sevilla 1:1 (kon.) | PSG – Benfica 1:1 (kon.)
FK Šachtar Doněck
1:1 (0:0)
Real Madrid
Úterý 11.10.2022, 21:00 • Stadion Polské armády (Varšana, Polsko) • Liga mistrů • Skupina F
    90+6. Antonio RÜDIGER - 1:1

90+6
    Real Madrid právě vstřelil branku!
    Hosté v úplném závěru zápasu vyrovnávají na 1:1. Po centru Kroose šel nebojácně do souboje s Trubinem ANTONIO RÜDIGER, který hlavou poslal míč do brány. Jenže ve stejném okamžiku ho drsným způsobem srazil k zemi ukrajinský gólman a Rüdiger skončil na trávníku se zcela zakrváceným obličejem. Krvavé zranění má také ukrajinský gólman.
    46. Olexandr ZUBKOV - 1:0

46
    Šachtar Doněck právě vstřelil branku!
    To je start druhého poločasu! Po necelé minutě hry se domácí dostali k akci po levé straně a po centru Mychajličenka se hlavou prosadil OLEXANDR ZUBKOV. Velkého zaváhání v defenzivě se dopustil Mendy, který Zubkova nijak při hlavičce neatakoval.