Letňany – Řisuty 12:2 (kon.) | Jablonec n/N – Hronov 5:3 (kon.) | Tábor – Mostečtí Lvi 7:2 (kon.)
Kobra – Chomutov 6:4 (kon.) | Klatovy – Písek 1:3 (kon.) | Vrchlabí – Ústí n/L 7:5 (kon.)
Děčín – Benátky n/J 4:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Havířov 4:3 (po pr.) | Kopřivnice – Nový Jičín 3:4 (po pr.)
Vyškov – SHKM Hodonín 3:6 (kon.) | Vel. Meziříčí – Havlíčkův Brod 5:3 (kon.) | Cheb – Příbram 4:8 (kon.)
HHK Velké Meziříčí
5:3 (1:1, 2:1, 2:1)
BK Havlíčkův Brod
Středa 19.10.2022, 18:00 • Velké Meziříčí, Zimní stadion • 2. liga skupina Východ • 8. kolo

Velké Meziříčí ve 3. třetině po dvou brankách bere vítězství v základní hrací době proti dnešnímu favoritovi z Havlíčkova Brodu. (20:19:50)

59:19 KŘENEK - 5:3

59:19
    Velké Meziříčí vstřelilo branku! Pojištění vedení zajistil v poslední minutě DAVID KŘENEK dalším zásahem do klece hostujícího výběru.

58:13
    Vyloučení v týmu HHK Velké Meziříčí:
    Sedlaček – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.
    57:36 AMBROŽ - 4:3

57:36
    Velké Meziříčí vstřelilo branku! A je tu vedoucí trefa, kdy domácí využívají početní výhodu, Doležal nahrál přesně na PAVLA AMBROŽE a ten přesně zakončil. Asistence: Jiří Doležal.

55:52
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod:
    Petržilka – 2 min., sekání.

54:46

52:46
    Čermák – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.
    51:30 VALAŠEK - 3:3

51:30
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku! Bruslaři srovnávají skóre po dobře mířené střele MILANA VALAŠKA.

45:49
    Vhazování ve středovém kruhu.

44:59
    Hostující výběr vybojoval pásmo, následuje vhazování.

44:30
    Po dalším pokusu si připisuje další zákrok brankář Bruslařů.

42:00
    Domácím se zatím daří úspěšné bránit jedno-brankový náskok.

41:46
    Icing hra se vrací do obrany Bruslařů.

40:01

Po 40. minutách tak domácí vedou 3:2.

Martin Dokulil

Branky a nahrávky: 13. Střecha (Maštera, Koželuh), 35. Burian, 40. Sedlaček (Švejda, Oščádal), 58. Ambrož (Doležal), 60. Křenek – 15. Dušek (Vašíček, Moučka), 21. Voříšek (Holenda, Čermák), 52. Valašek

HHK Velké Meziříčí: Slavíček (Juda) – Buchal, Sedlaček, Slabý, Ambrož "C", Švejda, Koželuh, Trnka – Dupljaku, Oščádal, Škvrně, Juráň, Burian, Vedral, Maštera, Strnad, Křenek "A", Nesvadba, Doležal, Střecha.
    Trenér: Jozef Zavadil

BK Havlíčkův Brod: Chaloupek (Nedvěd) – Vašíček "A", Krejčí, Kerber, Kliment, Grauer, Čermák "A"- Voříšek "C", Holenda, Vacík, Moučka, Dušek, Kopic, Tecl, J. Košťál, D. Košťál, Petržilka, Valašek.
    Trenér: Aleš Kraučuk

Rozhodčí: Čuňočka – Kučera, Štěrba.