Michalovce – Trenčín 2:0 (kon.) | Žilina – Trnava 1:2 (kon.) | L. Mikuláš – Zlaté Moravce 1:2 (kon.)
Ružomberok – B. Bystrica 1:1 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
1:2 (0:0)
FC ViOn Zlaté Moravce
sk Sobota 22.10.2022, 15:00 • NTC Poprad • Niké liga • 15. kolo

90
    Liptovský Mikuláš dal gól! Laura vybojoval ďalší roh, po ktorom MIHAJILO POPOVIČ na prednej žrdi znižuje na 1:2. Chválime presný center Káčeríka.

Asistencia: Adrián Káčerík.

86
    Žltú kartu za protesty a zbytočné reči vidí Tomáš Vestenický.

82
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš:
    z ihriska odchádza Adam Gaži, prichádza Mihajilo Popović.

77
    Zlaté Moravce dali gól! Striedanie ako hrom! ADAM BRENKUS zužitkoval prihrávku do druhej vlny od Almeidu. Rana z prvej k pravej žrdi, Sváček sa hádzal márne.

Asistencia: Stephano Almeida.

72
    Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce:
    z ihriska odchádza Tomáš Ďubek, prichádza Adam Brenkus.

68
    z ihriska odchádza Tomáš Staš, prichádza Ľuboslav Laura,
    z ihriska odchádza Erik Jendrišek, prichádza Adam Matoš.

67
    Zlaté Moravce dali gól! Náprah Denisa Dugu spoza veľkého vápna, DÁVID FILINSKÝ ho smolne tečuje a posiela za chrbát vlastného gólmana! Takto z ničoho nič ViOn vyhráva pod Tatrami.

63
    Gažiho koncovka spoza šestnástky letela mierne nad zemou. Lukáč pozorný.

62
    Za hru rukou na deliacej čiare je potrestaný žltou kartou Matúš Čonka.

62
    Po rohovom kope Ďubeka mohli skórovať Niarchos a Pintér, hrdinom Tatrana Sváček!

56
    Ďubek, Niarchos a ani Mondek neprekonali domáceho gólmana! Sváček sa blesol výborným zákrokom.

46
    z ihriska odchádza Imrich Bedecs, prichádza Adrián Káčerík.

45+1
    A znovu Jendrišek pred bránou, zo siedmich metrov triafa iba Pintéra! Ako bolo 35 minút ticho, tak za desať minút mohlo byť 2:2.

44
    Zobudili sme sa aspoň pred polčasom. Jendrišekove "nožničky" z desiatich metrov leteli ani nie pol metra vedľa Lukáčovej svätyne!

40
    O dve minúty neskôr na seba zobral zodpovednosť Vestenický. Zdalo sa, že už nevystrelí, nakoniec ale vypálil tesne vedľa ľavej tyče!

38
    Ioannis Niarchos necháva vyniknúť Dominika Sváčeka! Center zľava od Ďubeka na malé vápno, Niarchos zo šiestich metrov napálil loptu len do brankára!

33
    Keď nevidíme šance a góly, tak aspoň žlté karty. Prvá mieri na konto domáceho hráča, prischla Adamovi Gažimu.