Itálie – Česko 3:4 (po pr.) | Česko – Kanada 5:1 (kon.)
konec
Česko
5:1 (2:0, 3:1)
Kanada
Středa 02.11.2022, 21:40 • Pavilion Africa - Parque Olímpico, Buenos Aires (ARG) • Mistrovství světa v inline hokeji
Partner:
   
  Hotovo. Češi uzavřeli skupinovou část bez porážky a na závěr přehráli 5:1 Kanadu. Do čtvrtfinále tak půjdou z první pozice a zítra si mohou užít volného dne, aby načerpali síly pro vyřazovací boje. (22:49:49)
   
  Konec zápasu.
   
  39:22
  Česko právě vstřelilo branku!
  Už to vypadalo, že je účet uzavřen, jenže ještě v poslední minutě utkání Češi přidávají pátou branku. MAREK LOSKOT se dokázal trefit téměř z nulového úhlu, ač se Austin Storm snažil vehementně dostat k tyči, kam Loskot mířil. Asistence: Jakub Bernad.
   
  38:54
  Kanada oslabení zvládla.
   
  38:35
  Bernad se opřel do puku, ale po nabídce od Loskota jen přestřelil.
   
  38:04
  Kanada se tentokrát dobře brání a Češi se zatím nedokázali příliš prosadit.
   
  36:54
  Vyloučení v týmu Kanada:
  Stefan Virtanen – 2 min, nedovolené bránění.
   
  36:13
  Garb střílel puk před branku a čekal, že by se mohl od někoho odrazit za Matouška. Česká brankář jej ale jen prodloužil do rohu.
   
  35:14
  Česko právě vstřelilo branku!
  Krátce po skončení přesilové hry Češi přidávají čtvrtý zásah. JAKUB CIK prosvištěl po levé straně, natáhl ke střele a přes clonícího Kanaďana propasíroval puk až za Storma.
   
  34:32
  Kanada je v plném počtu.
   
  34:10
  Martin Fiala nejprve trefil tyč, následně jej Storm vychytal koncem své hokejky.
   
  33:51
  Kanada si bere oddechový čas. Zbývá ještě jednačtyřicet vteřin přesilové hry českého týmu.
   
  33:51
  Šebek puk nabízel na teč před brankou Strýčkovi. Následně se do kotouče opřel Kafka. Storm zatím odolává.
   
  32:32
  Jan Andrýsek si vykoledoval faul Roba Morgana. Češi si potřetí zahrají přesilovou hru. Už dvakrát byli úspěšní, tak uvidíme, zda se jim to povede znovu.
   
  31:15
  Šebek se otáčí na rozhodčího, když jej soupeř sekl před brankou a nedovolil mu zakončit. Sudí ale vůbec nereaguje a nechává hru plynout dál.
   
  29:45
  Matoušek převedl fantastický zákrok, když vychytal Cabrala, který dostal pas mezi kruhy a měl velkou šanci snížit na rozdíl jediné branky!
   
  29:10
  Šebek našel najíždějícího Skácela, který bekhendem cpal puk do kanadské branky. Storm jej vyrazil a Šebek přibruslil s dorážkou, která rovněž končí na výstroji Storma.
   
  28:38
  Kanada právě vstřelila branku!
  Cory Hatcher nepříjemně napadal v rohu, aby získal puk a posunul jej před branku ke KADE VILIOVI, jenž zůstal nepokrytý mezi kruhy. Kade Vilio nic nevymýšlel a ihned jej poslal nad rameno Matouška. Asistence: Cory Hatcher.
  Branky a nahrávky: 5. Kafka (Šebek), 12. Školoud (Fiala), 25. Loskot (Šebek), 36. Cik, 40. Loskot (Bernad) – 29. Vilio (Hatcher)


  Česko: Matoušek (Brabec) – Strýček, Šebek, Kafka, Loskot – Vyoral, Cik, Bernad, Fiala – Andrýsek, Kuchař, Školoud, Skácel
  Kanada: Storm (Cobb) – Isaacs, Story, Vulgan, Goodfellow, Cabral, Morgan, Mendelsohn, Hatcher, Virtanen, Garb, Vilio T. Vilio K.