HC North Wings – BO Ostrava Vítkovice Steel 2:5 (kon.) | VUT Cavaliers Brno – HC UP Olomouc 2:3 (1:2 po s.n.) | Engineers Prague – HC MUNI 4:1 (kon.)
konec
Engineers Prague
4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
HC MUNI
Středa 02.11.2022, 20:20Univerzitní liga ledního hokeje • 6. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Konec zápasu. (22:26:01)
   
  59:52
  Domácí obránce Kubata drží kotouč za brankou svého týmu. V dnešním utkání už se nic nestane.
   
  59:04
  Engineers právě vstřelili branku!
  Chyba v rozehrávce hostů znamená další branku pro domácí Engineers. Tomáš Kadlec zachytil kotouč a poslal jej na MICHALA KUČERU, který bleskovým zakončením završil hattrick. Asistence: Tomáš Kadlec.
   
  58:44
  Engineers protečovali kotouč do středního pásma. Od vítězství dělí domácí celek minuta a šestnáct sekund.
   
  57:52
  Nejprve se v akci ukázali Šonský s Šímou, daleko nebezpečnější ale byla individuální šance Janušky, který z pravého křídla nastřelil bližší tyč.
   
  57:22
  Januška s Šímou v mezikruží neuspěli a do útoku se mohli vydat hráči MUNI. Těm se však s dnešním uktání nedaří přechod do útočného pásma a jinak tomu není ani teď.
   
  56:47
  Matějka ve středním pásmu přetlačil hráče soupeře, ale v útočné třetině už neuspěl a byl donucen jen nahodit. Masaryčka se následně uchýlila k rozehrávce, která nebyla přesná a dostal se po ní ke střele domácí Březina.
   
  55:23
  Už se opět hraje a Hasoň prokličkoval do útoku, kde jeho bekhendový pokus ztečoval Raiterman. Z druhé vlny ovšem ještě zahrozil od modré čáry Uhříček a dorážel ještě Stodůlka.
   
  54:37
  Burda trefil pukem bránícího Gonose do obličeje. Celá situace vypadá velmi nepříjemně, kolem hostující obránce se hned sjíždí jak jeho spoluhráči, tak soupeři.
   
  53:52
  Januška je v tomto střídání hodně aktivní a hned dvakrát obral soupeře ve středním pásmu o kotouč a sám se vydal do útoku. Oba pokusy ztroskotaly na brněnských obráncích.
   
  53:12
  Na druhé straně se ukázali Matějka s Březinou, přičemž druhý jmenovaný střílel z mezikruží přes bránícího hráče a Holub na jeho pokus vůbec neviděl. Naštěstí pro hostující gólmana mířila střela mimo bránu.
   
  52:46
  Poslední minuty se odehrávají v útočném pásmu hostujícího celku. Hráče Masarykovy univerzity ovšem brzdí nepřesnosti, a tak se ke střelám nedostávají.
   
  51:06
  Dlouho se hraje bez střely. Už na útočné modré čáře si udělal prostor Bazala, ale jeho pokus, který vyslal z vrcholu levého kruhu, byl zblokovaný.
   
  48:48
  Kučera v akci tři na dva vybídl k zakončení Březinu. S nebezpečnou střelou si Holub poradil.
   
  48:13
  Hosté mají puk na svých hokejkách, nedaří se jim však rozehrát zpoza vlastní branky.
   
  47:06
  Burda našel přihrávkou zpoza branky Fabiánka v předbrankovém prostoru. Druhý jmenový hráč Engineers se snažil kotouč zvednout, ale nepovedlo se mu to. Puk nicméně zůstal volný na brankovišti a chvíli trvalo, než si jej někdo všimnul. Jako první kotouč zaregistroval hostující brankář a hra je přerušena.
   
  46:56
  Ostrá střela z pravého křídla trefila Holuba do masky. Hostující brankář se přihlásil o přerušení hry. Následně se bude vhazovat po jeho pravici.
   
  45:34
  Matějka věděl o svých dvou spoluhráčích na pravém křídle, přes val hostujících hráčů se mu ale kotouč nepodařilo prohodit.
   
  44:23
  Dohnal se za pomoci spoluhráčů zvedl a pomalu odchází na střídačku.

  Helena Hegeďová

  Branky a nahrávky: 32. Kučera (Dohnal), 40. Kučera (Kadlec, Dohnal), 43. Matějka (Vaňous, Březina), 60. Kučera (Kadlec) – 39. Kadlic (Gergel)


  Engineers Prague: Havel (Maličkay) – Raiterman, Staněk, Vobořil, Kubata, Šonský, J. Najman, Spurný – Březina, Dohnal, Matějka, Fabiánek, Blažek (C), Šíma, Januška, Vaňous, Burda, Kučera, Kadlec, Slavata, M. Najman.
  HC MUNI: Holub (Král) – Vašíček, Gonos, Prokopec, Uhríček, Bazala, Suráň – Stodůlka, Kadlic, Háněl, Drlík, Gergel, Tomaník (C), Jakubec, Hasoň.

  Rozhodčí: Zeliska – Hradil, Teršíp