Zbuzany – Bohemians B 1:2 (kon.) | Vltavín – Písek 3:0 (kon.) | Sokolov – Domažlice 0:1 (kon.)
Č. Budějovice B – Motorlet 1:1 (kon.) | Přeštice – Karlovy Vary 3:1 (kon.)
FK Baník Sokolov
0:1 (0:1)
TJ Jiskra Domažlice
Sobota 05.11.2022, 10:15 • Stadion FK Baník Sokolov, Sokolov • Česká fotbalová liga (A) • 14. kolo

Domažlice měly v úvodu utkání navrch, ale zvládly vsítit pouze jednu branku a svůj útlý náskok tak musely po celý zápas hodně usilovně bránit. Domácí se snažili, chyběla jim ale přesnost v zakončení a z tohoto zápasu tak odcházejí bez jediného bodu.

Děkuji za pozornost a někdy na počtenou. (12:11:34)

90+4

90+3
    Sokolov rozehrál poslední rohový kop, ale skóre nesrovnal a utkání tak končí.

90+1
    Cherepko kryje střelecký pokus soupeře a uklidňuje tak hru.

90
    Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice:
    ze hřiště odchází Petr Mužík, přichází Vojtěch Černý.

90
    Sokolov se konečně posouvá kupředu své útočné polovině, to už se ale odehrává nastavený čas.

90
    Žlutá karta pro tým TJ Jiskra Domažlice (Kryštof Pavlík).

89
    Domácí by rádi útočili na bránu Domažlic, místo toho se ale musejí bránit u té svojí.

88
    Žlutá karta pro tým TJ Jiskra Domažlice (Petr Došlý).

86
    Čas se Sokolovu krátí zběsilým tempem, do konce poločasu už zbývají jen čtyři minuty.

85
    Hrabačka teď měl velké štěstí, že mu míč po odkopu nedoskákal do brány.

83
    Domácí rozehráli rohový kop centrem do malého vápna, tam byl ale nejpohotovější jeden z domažlických obránců a balón tak odkopává do bezpečí.

78
    Domácí by teď bývali byli v obrovské šanci jednoho proti nikomu, to by ale nesměl ten jeden ve velkém vápně uklouznout a tuhle šanci tudíž zahodit.

76
    Sokolovu se krátí čas k vyrovnání, na hřiště proto přichází čerstvé síly. Do útoku se ale aktuálně ženou hosté, kteří mají k dispozici rohový kop.

75
    Střídání v týmu FK Baník Sokolov:
    ze hřiště odchází Rostislav Vokáč, přichází Martin Kapolka,
    ze hřiště odchází Ikechukwu Great Nwachukwa, přichází Yurii Dudnyk.

72
    Hosté měli k dispozici slibný volný kop kousek od velkého vápna, jejich střela ale končí pouze v náručí domácího brankáře.

70
    ze hřiště odchází Jan Zajíček, přichází Kryštof Pavlík.

69
    Domažlice si jsou vědomy toho, že jednobrankový náskok by jim dnes nemusel stačit a snaží se tak přidat další gól. Zatím se ale moc do šancí nedostávají.