Augsburg – Frankfurt 1:2 (kon.) | Dortmund – Bochum 3:0 (kon.) | Hertha – Bayern 2:3 (kon.)
Hoffenheim – RB Lipsko 1:3 (kon.) | Mohuč – Wolfsburg 0:3 (kon.) | W. Brémy – Schalke 2:1 (kon.)
1. FSV Mohuč 05
0:3 (0:1)
VfL Wolfsburg
Sobota 05.11.2022, 15:30 • Mewa Arena, Mohuč • Německá Bundesliga • 13. kolo

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 16:10. Střely mimo: 3:3. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:6. (17:35:06)

VfL Wolfsburg tak bere po skvělém výkonu v 2. poločase zasloužené 3 body. Naopak hráči 1. FSV Mohuč 05 by měli po takovém výkonu v druhé části zápasu vrátit svým fanouškům peníze za lístky.

Jediný náznak větší šance přišel od domácích v 58. minutě, kdy Dominik Kohr nedokázal na malém vápně zpracovat balón. Na druhé straně zvonila dvakrát branková konstrukce po střele Felixe Nmechy a ráně z první od Edimilsona Fernandese.

Ale to nejdůležitější, góly dali po velké chybě brankáře Zentnera Maximilian Arnold a v závěru, po brejku a přihrávce Jakuba Kamińskiho zakončil třígólové hody hostů Bote Baku.

VfL Wolfsburg se tak po třináctém kole Bundesligy posunul na 11. místo a na 1. FSV Mohuč 05 ztrácí už jenom jeden bod.

90+2

90+2
    Hráči Mohuče už se snad ani nesnaží, zápas končí.

90
    V druhém poločase se budou nastavovat 2 minuty.

89
    Delano Burgzorg donutil Casteelse snad k prvnímu zákroku v 2. poločase.

88
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg:
    ze hřiště odchází Jakub Kamiński, přichází Omar Marmoush,
    ze hřiště odchází Paulo Otávio, přichází Jérôme Roussillon.

88
    Nepovedená kombinace Mohuče na pravé straně opět hatí plány domácích.

86
    Roh domácích byl odvrácen hned na přední tyči.

84
    A je rozhodnuto! BOTE BAKU si naběhnul na dlouhou přihrávku Kamińskiho a postupoval z boku sám na Zentnera, kterého překonal přízemní střelou.