Žilina B – Púchov 2:2 (kon.) | Prešov – KFC Komárno 1:2 (kon.) | Humenné – Rača 2:2 (kon.)
Pohronie – Dolný Kubín 5:1 (kon.) | Trebišov – Dubnica 2:1 (kon.) | Petržalka – Slovan Bratislava U21 2:0 (kon.)
FC Košice – Považská Bystrica 3:0 (kon.)
MŠK Žilina B
2:2 (1:1)
MŠK Púchov
sk Sobota 05.11.2022, 10:30 • Štadión MŠK Žilina • MONACObet liga • 16. kolo

S konštatovaním, že v 16. kole druhej ligy remizovala Žilina B na domácom trávniku s Púchovom 2:2 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok soboty. Dočítania priatelia. (12:18:48)

90+2

90+1
    Striedanie v tíme MŠK Púchov:
    z ihriska odchádza Slovák, prichádza Pavlovič.

90+1
    Rohový kop Žiliny, pre Strelčíka to však problém nebol.

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca nadstavovať minimálne dve minúty. Domáci budú zahrávať rohový kop.

90
    Adrián Mojžiš spoza šestnástky delovkou mieril vysoko nad Strelčíkovu bránku.

89
    Krstić sa dostával k lopte sám pred Strelčíkom, v rozhodujúcej chvíli sa však na mokrom trávniku pošmykol a nedokázal vystreliť.

88
    Jedovatá strela Slavomíra Kapusniaka z hranice šestnástky, pred Belaníkom lopta trochu zaplávala, ale žilinský brankár ju napokon dokázal vyraziť!

87
    Na opačnej strane pohrozil strelou z hranice šestnástky striedajúci Timotej Kudlička, no Strelčík bol pozorný.

86
    Rýchly útok hostí, Belaník excelentným zákrokom zachránil Žilinu od pohromy!

85
    Krásna akcia Žiliny, Owusu vysunul Essombu, ktorý však pred Strelčíkom nenašiel centrom adresáta. Lopta sa ale dostala späť k Owusuovi, ktorý slabšou strelou preveril pozornosť púchovského gólmana.

84
    Brankár hostí je po krátkom čase v poriadku a bude môcť pokračovať v zápase.

83
    Ďalšia výborná prihrávka do priestoru pred Strelčíkom pre Krstića, ktorý bol však v postavení mimo hru. Následne sa zrejme v súboji zrazil so Strelčíkom, ktorý ostáva otrasený na trávniku.

82
    Belaník ani tentoraz po rohu nemusel zasahovať, lopta skončila pomerne ďaleko od žilinskej bránky.

81
    Do konca zápasu ostáva necelých 10 minút, stav zápasu je 2:2. Hostia budú zahrávať ďalší rohový kop z ľavej strany.

80
    z ihriska odchádza Holáň, prichádza Pucheľ.

79
    Po rohu hostí však Strelčík nemusel zasahovať.

78
    Veľká šanca hostí, z hranice šestnástky strieľal René Holáň, no loptu domáci tečovali tesne vedľa Belaníkovej bránky! Nasledovať bude rohový kop Púchova.

76
    Znovu dlhý center na hrot Žiliny pre Krstića, Strelčík však výborne čítal hru a loptu stiahol do svojej náruče.

Dávid Švec

Branky: 24. Krstić (pen.), 72. Essomba – 5. Holáň, 69. Martinček

Karty:   39. Mensah (ZIN) – 24. Moško (PUC), 35. Holáň (PUC)

MŠK Žilina B: Belaník – Šnajder (K), Mensah, Willy, Owusu, Mráz, Gomola, Oravec, Essomba, Trabalík, Krstić
    Náhradníci: Badžgoň, Capko, Kopásek, Addo, Mojžiš, Kudlička, Zemko

Trenér: Vladimír Veselý

MŠK Púchov: Strelčík (K) – Kaufman, Moško, Slovák, Kopičár, Loduha, Kapusniak, Martinček, Mazanovský, Michlík, Holáň
    Náhradníci: Pilný, Pavlovič, Valík, Pucheľ, Šeroň

Trenér: Vladimír Cifranič

Rozhodčí: K. Micheľ – Kmec, Bobko