Buffalo – Arizona 1:4 (kon.) | New Jersey – Calgary 3:2 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 3:4 (kon.)
Philadelphia – St. Louis 5:1 (kon.) | Ottawa – Vancouver 4:6 (kon.) | Toronto – Vegas 3:4 (po pr.)
Detroit – Montreal 2:3 (1:2 po s.n.) | Tampa – Edmonton 2:3 (kon.) | Winnipeg – Dallas 5:1 (kon.)
Seattle – Nashville 5:1 (kon.) | Los Angeles – Minnesota 1:0 (kon.)
Philadelphia Flyers
5:1 (0:0, 3:0, 2:1)
St. Louis Blues
Středa 09.11.2022, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

A to je ode mě vše, děkuji za pozornost, přeji dobré ráno a hezký den. (03:49:33)

3. Travis Konecny (PHI) – 1+1

Hosté v závěrečné třetině dokázali sice snížit a na chvíli děj zdramatizovat, jenže ihned vzápětí inkasovali počtvrté a bylo po zápase. Domácí celek si třígólové vedení poctivě hlídal a v závěrečné minutě jej ještě pojistil pátým zásahem. Pro St. Louis je to možná trochu krutý výsledek, rozhodně dnes podalo velmi dobrý výkon, jenže nebylo ta efektivní v zakončení, jako jeho soupeř.

59:21 Owen TIPPETT - 5:1

59:21
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Thomas Greiss dnes podával velmi dobré výkony a předváděl skvělé zákroky, ovšem tento gól si za rámeček nedá. OWEN TIPPETT střílel z dálky zápěstím, gólman hostů kotouč vyrazil vyrážečkou tak, že se puk obloučkem snesl do jeho opuštěné svatyně.
    Asistence: Travis Konecny.

58:42
    Ryan O'Reilly byl v útočném pásmu sám a tak bekhendem kotouč pouze nahodil.

58:02
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:45
    Možná nejdelší pasáž hry, která se hraje bez přerušení, hosté se snaží s výsledkem ještě něco udělat, ale moc velkou naději už nemají.

57:18
    St. Louis neudrželo puk v útoku moc dlouho, ten letí do středního pásma.

56:08
    Hostům se nepovedlo vyhodit a byla z toho možnost, Thomas Greiss řešil situaci zásahem pravým betonem.

55:30
    Justin Faulk střílel bez přípravy od modré, ale jen do klubka hráčů před sebou.

54:43
    Řada nepřesností na obou stranách, ani jeden z týmů se tak nedokáže dostat do šance, ovšem Philadelphii tohle spíš vyhovuje.

53:30
    Na ledě se nyní mnoho neděje, domácí brání svůj náskok a soupeře do ničeho moc nepouští.

52:39
    Ryan O'Reilly trefil z pravé strany boční konstrukci domácí brány.

51:20
    Domácí rozehrávají od své svatyně, nikam se příliš neženou.

50:38
    Vladimir Tarasenko si dobře stáhl puk hokejkou a rázem se ocitl sám před gólmanem, střelou z bezprostřední blízkosti jej ale překonat nedokázal.

49:08
    Zakázané uvolnění domácích.

48:49
    Hosté zklidnili hru, puk zavezli do svého pásma, odkud budou rozehrávat.

Petr Frömel

Branky a nahrávky: 31. Allison (Provorov, Farabee), 37. Konecny (Tippett, Hayes), 40. Cates N. (Sanheim, Laughton), 47. Sedlák (Seeler, Cates N.), 60. Tippett (Konecny) – 46. O'Reilly (Barbašev, Leddy)

Philadelphia Flyers: Sandström (Ersson) – DeAngelo, Provorov, Braun, Sanheim, Ristolainen, Seeler – Konecny, Hayes, Tippett – Allison, Laughton (A), Farabee – MacEwen, Sedlák, Cates N. – Laczynski, Frost, Deslauriers.
    Trenér: J. Tortorella.

St. Louis Blues: Greiss (Binnington) – Parayko, Leddy, Faulk, Krug, Bortuzzo, Mikkola – Barbašev, O'Reilly (C), Saad – Tarasenko (A), Thomas, Bučněvič – Kyrou, B. Schenn (A), Neighbours – L. Brown, Acciari, Toropčenko.
    Trenér: C. Berube.

Rozhodčí: P. MacDougall, F. Charron – S. Cherrey, K. McNamara

Diváci: 15 228