Florida – Carolina 3:0 (kon.) | Washington – Pittsburgh 1:4 (kon.) | Montreal – Vancouver 5:2 (kon.)

2. Pavol Regenda (ANA) – 1+0
    3. Filip Gustavsson (MNS) – 31 zákroků (07:02:18)

59:30
    Ducks rozehrávají od své branky, sledujeme závěr zápasu.

59:00
    Přesilovku hrají domácí.

58:59
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks:
    Maxime Comtois – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, nesportovní chování,
    Trevor Zegras – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, nesportovní chování,
    Simon Benoit – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, nesportovní chování.

Vyloučení v týmu Minnesota Wild:
    Mason Shaw – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, nesportovní chování,
    Jacob Middleton – 2+2, hrubost + 10 min. osobní trest, nesportovní chování,
    Connor Dewar – 2 min., hrubost + 5 min., nesportovní chování.

58:59
    A další šarvátka a další vyloučení a další trestné minuty.

58:44
    Troy Terry zakončoval, Filip Gustavsson byl připravený, vhazovat se bude před jeho brankou.

58:06
    Domácí se dostali do útočného pásma, Max Jones pálil z mezikruží, ale branku trefit nedokázal.

57:28
    Zakázané uvolnění proti Ducks. Vhazovat se bude v obranném pásmu domácích.

57:00
    Někteří fanoušci už opouštějí svá místa. Ví, že domácí tento zápas prohrají.

56:00
    Domácí hokejisté se dostali do útočného pásma, kde kombinovali. Do zakončení se nedostali.

55:16
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, za výhrou v tomto zápase míří hostující celek.

55:01
    Nyní sledujeme hru čtyři na čtyři.

54:20
    Ryan Strome – 2 min., podrážení.

Matt Dumba – 2 min., hrubost.

54:10
    Na ledě se za brankou Wild strhla potyčka. Uvidíme, zda budou sudí vylučovat. Nejprve ale komerční přestávka.

53:32
    Cam Fowler našel spoluhráče v útočném pásmu, ale zakončení se hráčům Ducks nepodařilo.

52:53
    Po komerční přestávce pokračuje zápas dál. Hostující celek míří za výhrou v tomto zápase. Nyní se hraje převážně ve středním pásmu.
    51:42 Joseph CRAMAROSSA - 1:4

51:42
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Po špatné rozehrávce domácího brankáře získal puk JOSEPH CRAMAROSSA, který pak už celkem snadno dokázal poslat puk do branky. Asistence: Tyson Jost.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 34. Regenda (Vatrano, Kulikov) – 37. Kaprizov (Boldy, Addison), 42. Dumba (Dewar, Shaw), 44. Kaprizov (Zuccarello, Eriksson Ek), 52. Cramarossa (Jost)

Anaheim Ducks: Gibson (Stolarz) – Kulikov, Klingberg, Benoit, Fowler (A), Beaulieu, Shattenkirk – Comtois, Zegras, Terry (A) – McTavish, R. Strome, Vatrano – Max Jones, Lundeström, Silfverberg (A) – Regenda, Gawdin, Leason.
    Trenér: Dallas Eakins

Minnesota Wild: Gustavsson (M. Fleury) – Middleton, Spurgeon (C), Brodin, Dumba (A), Merrill, Addison – Kaprizov, F. Gaudreau, Zuccarello – Eriksson Ek (A), Boldy, Dewar – Rossi, Shaw, Jost – Steel, Cramarossa.
    Trenér: Dean Evason

Rozhodčí: Hanson, Kozari – Gawryletz, Hughes