Tampa – Boston 3:5 (kon.) | Philadelphia – Calgary 2:5 (kon.) | New Jersey – Edmonton 5:2 (kon.)
Winnipeg – Carolina 4:3 (po pr.) | Toronto – NY Islanders 2:3 (po pr.) | St. Louis – Anaheim 3:1 (kon.)
Nashville – Arizona 4:3 (4:3 po s.n.) | Dallas – Colorado 2:3 (0:1 po s.n.) | San Jose – Ottawa 5:1 (kon.)
Vancouver – Vegas 4:5 (kon.)
po s.n. (4:3)
Nashville Predators
4:3 (1:0, 0:2, 2:1 - 0:0)
Arizona Coyotes
Úterý 22.11.2022, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

Utkání je u konce a my viděli drama až do posledního okamžiku. Domácí vstoupili do třetí třetiny jako velká voda a už ve 42. minutě vedli po slepených gólech Romana Josiho a Matta Duchenea. Tlak Nashvillu pokračoval, jenže další úspěchy nepřišly a tak nakonec udeřilo na opačné straně. Ve vlastním oslabení se trefil nad Sarosovu lapačku Nick Bjugstad a dal tak dnes svůj druhý gól. Duel dospěl do prodloužení, ve kterém měl hostující gólman hodně štěstí, neboť to za ním takřka neustále cinkalo, puk za svá záda ale nepustil. A tak jsme si dali i poslední kapitolu zápasu – samostatné nájezdy. V nich se hráčům velmi dařilo, dali hned sedm branek a rozhodnutí padlo až v sedmé sérii. V té domácí Cody Glass proměnil, zatímco hostující Shayne Gostisbehere nikoliv a Nashville tak zvítězil 4:3. Celek z Tennessee je po této výhře na pátém místě Centrální divize s 20 body, Arizona je ve stejné divizi na osmém místě se 14 body.

Nashville se v dalším utkání představí ve čtvrtek od 1:00 na ledě Detroitu, Arizona ve stejný den i čas bude hrát v Carolině.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké ráno a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (05:35:09)

Cody GLASS - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Nashville Predators.
    Je rozhodnuto. Samostatné nájezdy byly velmi dramatické, v sedmi sériích jsme viděli hned sedm gólů a ten rozhodující dal CODY GLASS a měl u toho kopu štěstí. Už to totiž vypadalo, že Ingram jeho pokus zastavil, jenže puk doklouzal až za brankovou čáru a jelikož hostující Gostisbehere poté nedal, zůstal prémiový bod v Nashvillu.

7. série
    4:3
    Gostisbehere musel dát, jenže proti Sarosovi neuspěl a trefil pouze jeho chrániče! Je rozhodnuto, Nashville vítězí.
    Cody GLASS

7. série
    4:3
    Cody Glass proměnil s velkou dávkou štěstí. Ingram totiž jeho pokus ztlumil, puk mu ale vypadl a doklouzal za brankovou čáru!

6. série
    3:3
    S kličkami neuspěl ani hostující Boyd.

6. série
    3:3
    Pärssinen neuspěl s forhendovým blafákem, Ingram se roztáhl na brankovišti a puk zastavil.

5. série
    3:3
    Neuspěl ani Maccelli, trefil pouze Sarosovu lapačku.

5. série
    3:3
    Josi nedal, Ingram jeho střelu zápěstím vyrazil.
    Nick RITCHIE

4. série
    3:3
    Nick Ritchie srovnal po dokonale provedeném bekhendovém blafáku.
    Ryan JOHANSEN

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 8. Granlund (F. Forsberg, Josi), 42. Josi (R. Johansen, Granlund), 42. Duchene (Sissons), rozh. náj. Glass – 29. Crouse (Bjugstad, Maccelli), 36. Bjugstad (N. Ritchie, Moser), 54. Bjugstad