SHC Maloměřice – Zubří 34:29 (kon.) | Královo Pole – Plzeň 23:25 (kon.) | Nové Veselí – Jičín 27:25 (kon.)
Karviná – Hranice 29:23 (kon.) | Kopřivnice – Strakonice 40:25 (kon.)
TJ Sokol Nové Veselí
27:25 (16:11)
O2xyworld HBC Jičín
Sobota 26.11.2022, 17:00 • ZDT Aréna, Nové Veselí • Chance Extraliga mužů • 15. kolo

57
    Navíc budou hosté zápas dohrávat fakticky v oslabení. Pekař chytal Tomáška zboku kdesi pod krkem a dostává jednoznačné dvě minuty. (26:23)

54
    Sokol míč v útoku ztratil a Miroslav Štohanzl to hasil jenom za cenu držení Kovaříka v rychlém brejku. Proto dostává dvě minuty a tady už musí hrát Jičín vabank. (25:20)

46
    Tenhle souboj byl nevyvážený už od začátku. Krejz stál proti o hlavu většímu Kovaříkovi, který přes něj udělal jak sedmičku, tak i dvě minuty pro domácího odchovance. (22:16)

40
    Drbohlav dostává svoje první dvě minuty v zápase, Gregoroviče na pivotu v stáhl zezadu k zemi. Proto mají Veseláci navíc sedmičku. (19:15)

29
    Kovařík je v polovině 29. minuty na dvou dvojkách. Teď Gregoroviče tak dlouho zpracovával, až to bylo nedovoleným způsobem a jsou za to dvě minuty. (14:10)

10
    Hlava přihrávku na Kovaříka napříč hřištěm přetáhl a šla až do zámezí. Sokol poté rychle rozehrával a do otevřené obrany šel Halíček. Toho vzal na faul Kovařík, trefil ho přitom do obličeje, a tak dostává menší trest. (4:3)

6
    Gregorovič vystoupil proti Jiřímu Dolejšímu někde na osmi metrech, jenže jeho pohyb nechytil a zezadu jej strhnul na zem. Ihned tak dostává dvě minuty. (2:1)