Vítkovice – Kometa Brno 4:1 (kon.) | K. Vary – Liberec 0:2 (kon.) | Kladno – Motor ČB 1:6 (kon.)
Olomouc – Třinec 4:2 (kon.) | Sparta – Mountfield HK 2:1 (kon.)
konec
HC Olomouc
4:2 (0:1, 0:0, 4:1)
HC Oceláři Třinec
Pátek 02.12.2022, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Tipsport extraliga • 25. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Tak jak byly první dvě třetiny gólově chudé, vše nakonec vynahradila v tomhle ohledu třetí perioda. A na jejím konci jsou o poznání šťastnější domácí hráči Olomouce, kteří otočili utkání čtyřmi přesnými zásahy, díky kterým berou z dnešního duelu tři body.

  Náskok na Třinec na třetím místě tak zvětšují na osm bodů. (20:35:17)
   
  Konec zápasu.
  59:49 Silvester KUSKO - 4:2
   
  59:49
  Olomouc právě vstřelila branku!
  A o dělbě bodů je dnes pravděpodobně rozhodnuto! SILVESTER KUSKO ze středního pásma trefil odkrytou bránu soupeře a počtvrté v zápase rozradostnil místní publikum. Asistence: Jan Knotek.
   
  59:22
  Hrňa měl na hokejce další vyrovnání! jeho ránu z mezikruží do teploměru po krásné přihrávce Růžičky ale Lukáš skvělým zákrokem zpacifikoval.
   
  59:00
  A Třinec to po jeho konci zkusí bez brankáře s šestí hráči v poli!
   
  59:00
  Domácí tým si v ten samý čas vybírá oddechový čas.
   
  59:00
  Třinec už vrhá všechny síly do útoku, Lukáš ale i ve vzduchu schoval puk do lapačky a přerušuje hru.
  58:25 Jakub NAVRÁTIL - 3:2
   
  58:25
  Olomouc právě vstřelila branku!
  Na olomouckém zimním stadionu se ale dějí věci! Mora si ani ne za minutu po naprosto světové práci Káni bere vedení zpět. JAKUB NAVRÁTIL stál v naprosto ideálním střeleckém prostoru před brankou a po krásném pasu nejproduktivnějšího útočníka Mory z první propálil brankáře Mazance. Asistence: Jan Káňa a Jan Knotek.
  57:35 Daniel KUROVSKÝ - 2:2
   
  57:35
  Třinec právě vstřelil branku!
  Tohle ale Oceláři sehráli skvěle! Útok Třince naprosto rozebral obranu Olomouce a DANIEL KUROVSKÝ byl na konci akce na jeden dotek, kde mu už pouze stačilo zasunout v předbrankovém prostoru kotouč do odkryté klece. Asistence: Martin Růžička a Kārlis Čukste.
   
  56:27
  Třinci se nyní nedaří najít recept na přechod útočné modré čáry. Lukáš si prozatím může před závěrečným náporem vydechnout.
   
  55:51
  Třinec ale samozřejmě zápas nebalí, a ihned se snaží odpovědět svou druhou brankou. Olomouc ale dobře brání modrou čáru.
  55:06 Karel Plášek ml. - 2:1
   
  55:06
  Olomouc právě vstřelila branku!
  Jak celé utkání chytal Mazanec famózně, nyní svůj tým vůbec nepodržel. Střelu KARLA PLÁŠKA si při snaze o zákrok lapačkou sám srazil do vlastní brány a Mora díky tomu otáčí průběh celého utkání! Asistence: Pavel Musil a David Škůrek.
   
  54:42
  Hru nyní doprovází řada nepřesností na obou stranách.
   
  53:57
  Útočné choutky Olomouce zastavuje ofsajdové postavení, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
   
  53:03
  Na druhé straně se dobře obtáčel okolo brány Bambula, ani jeho svižná práce ale změnu ve skóre nepředznamenala.
  Marken.cz

  Daniel Gargulák

  Branky a nahrávky: 44. Kusko (Škůrek), 56. Plášek ml. (P. Musil, Škůrek), 59. Navrátil (J. Káňa, Knotek), 60. Kusko (Knotek) – 5. Buček (Voženílek, Čukste), 58. Kurovský (M. Růžička, Čukste)


  HC Olomouc: Lukáš (Konrád) – Ondrušek (C), Mareš, Rašner, Škůrek, Švrček, T. Černý, Řezníček – J. Káňa (A), Knotek (A), Bambula – Plášek ml., P. Musil, Navrátil – Olesz, Kusko, Kucsera – Menšík, Anděl, Rutar.

  Trenér: Jan Tomajko.

  HC Oceláři Třinec: Mazanec (Daneček) – Marinčin, M. Doudera (A), Čukste, J. Jeřábek, Jaroměřský, Mar. Adámek – Daňo, Voženílek, M. Růžička (C) – Buček, Hudáček, Kurovský – Chmielewski, Roman, Hrehorčák – Svačina, Haas, Hrňa – Lyszczarczyk.

  Trenér: Zdeněk Moták.

  Rozhodčí: Mrkva, Stano – Hlavatý, Axman.
  bahis siteleri