Slavia – Salzburg 5:4 (po pr.) | Vsetín – Technika Brno 1:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Písek 2:3 (kon.)
po prodl.
HC Slavia Praha
5:4 (0:1, 2:0, 2:3 - 1:0)
EC Red Bull Salzburg
Pátek 02.12.2022, 16:00 • Zimní stadion Eden, Praha • Liga juniorů • 19. kolo
Partner:
   
  Z Edenu je to všechno. Děkuji za pozornost a přeji hezký víkend. Na počtenou u dalších přenosů. (18:10:09)
   
  Dramatické utkání je za námi. Lépe ho zvládli domácí slávisté, kteří nakonec zvítězili v prodloužení díky trefě Drába a berou tak dva body.
   
  Konec zápasu.
   
  61:26
  Slavia právě vstřelila branku!
  Slávisté nakonec vítězí. Do útočného pásma se vydal obránce JAKUB DRÁB, jenž poté dostal nahrávku od Skoupého a ranou nad beton zařídil Slavii dva body. Asistence: Mikuláš Skoupý a Albert Bareš.
   
  60:01
  Začalo prodloužení.
   
  Divoká třetí třetina je za námi. Viděli jsme v ní hned pět branek, z toho čtyři padly v poslední desetiminutovce. Slavia sahala po třech bodech, ale ty jim sebral Vinzens v 59. minutě. Po krátké přestávce bude následovat prodloužení, případně pak nájezdy.
   
  60:00
  Třetí třetina skončila.
   
  58:51
  Salzburg právě vstřelil branku!
  Využitá přesilovka Salcburku! Kombinace v útočném pásmu přinesla srovnání. Juric nahrál puk do prostoru před bránou PAULU VINZENSOVI, který propálil Vavřenu a rozradostnil svou střídačku. Asistence: Niksa Juric a Benedikt Bürgelt.
   
  58:46
  Hosté to zkouší v šesti!
   
  58:30
  Domácí vyhazují až k brankáři Lampovi.
   
  57:23
  Vyloučení v týmu HC Slavia Praha:
  Jakub Dráb – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.
   
  57:23
  Oddechový čas pro tým EC Red Bull Salzburg.
   
  55:00
  Slavia právě vstřelila branku!
  Jenže srovnáno bylo jen 46 sekund a Pražané znovu vedou. Bareš obdržel nahrávku a objel bránu. Následně našel na pravé straně MIKULÁŠE SKOUPÉHO, který tvrdou střelou nedal Lampovi šanci zasáhnout a posílá svůj tým znovu do vedení. Asistence: Albert Bareš.
   
  54:14
  Salzburg právě vstřelil branku!
  Znovu máme v Edenu vyrovnáno. Slávisté propadli v útočném pásmu a po špatné nahrávce vyslal Hupach do brejku NOAHA SAMANSKIHO, který udělal Vavřenovi kličku a střelou pod horní tyč skóroval. Asistence: Mika Hupach.
   
  53:35
  Domácí při zakládání další útočné akce zastavuje odpískaný ofsajd.
   
  53:04
  Holaník nabral rychlost a vjel do útočného pásma. Svou střelou ale posléze trefil jenom boční síť.
   
  50:23
  Slavia právě vstřelila branku!
  A domácí znovu vedou! Na levé straně si puk převzal TOMÁŠ JOKL a z úhlu vypálil. Jeho střela skončila přesně ve vzdálenějším horním rohu Lampovy brány. Asistence: Mikuláš Skoupý a Jiří Fibigr.
   
  49:29
  Další ofsajd Slavie.
   
  49:26
  Hosté v plném počtu.
  Největší specialista na prodej tréninkových pomůcek na hokej – testy v praxi, videorecenze a detailní fotky produktů – www.x-trenink.cz.

  Mateo

  Branky a nahrávky: 26. Vosmík (Tichý, Václavík), 27. Holaník (Jokl, Fibigr), 51. Jokl (Skoupý, Fibigr), 55. Skoupý (Bareš), 62. Dráb (Skoupý, Bareš) – 11. Juric (Kogler), 45. Bürgelt (Vinzens, Ziesche), 55. Samanski (Hupach), 59. Vinzens (Juric, Bürgelt)


  HC Slavia Praha: Vavřena (Hodic) – Kříženecký, Hron, Stejskal, Kluch (C), Dráb, Hrdlička – Kvasnička, Václavík, Jokl, Tichý, Fibigr, Skoupý, Holaník, Vosmík, Hasman, Bareš
  Trenér: Vladimír Machulda

  EC Red Bull Salzburg: Lamp (Ankirchner) – Kaiser, Baumann, Lemke, J. Gruber, Repo, R. Gruber, Fischer – Juric, Ziesche, Bürgelt (C), Samanski, Kogler, Hupach, Stiegler, Vinzens, Simek
  Trenér: Andrej Lavrov

  Rozhodčí: Jan Červenka — Sebastien Hradil, Matyáš Motl

  Diváci: 33