Edmonton – Montreal 5:3 (kon.) | Boston – Colorado 5:1 (kon.) | Philadelphia – New Jersey 2:3 (kon.)
Ottawa – San Jose 5:2 (kon.) | Pittsburgh – St. Louis 6:2 (kon.) | Tampa – Toronto 4:3 (po pr.)
Detroit – Vegas 1:4 (kon.) | NY Rangers – Chicago 2:5 (kon.) | Vancouver – Arizona 3:2 (po pr.)
Seattle – Florida 1:5 (kon.) | Calgary – Washington 5:2 (kon.) | Los Angeles – Carolina 2:4 (kon.)
Winnipeg – Anaheim 5:2 (kon.) | Dallas – Minnesota 5:6 (2:3 po s.n.)

3. Corey Perry (TBL) 0+2 (04:19:27)

Zápas je u konce. Lightning dokázali ovládnout prodloužení rychle ve svůj prospěch a zápas, který měl podtext oslav 1000 kanadských bodů Stevena Stamkose zvládli. Další dva body je tak v tabulce posunuly už na čtvrté místo, právě za Toronto, které má ještě navíc odehráno o dva zápasy víc.

60:33
    Tampa právě vstřelila branku! Prodloužení je rychle u konce! ALEX KILLORN sehrál pěknou kombinační akci s Cirellim, kterému nejprve přihrál, ten mu před brankou kotouč vrátil a Killorn ho zavěsil střelou do vinglu. Asistence: Anthony Cirelli.

60:01
    Úvodní buly prodloužení vyhrálo Toronto.

60:01

Třetí třetina je minulostí. Tampa dokázala hned po necelých dvou minutkách snížit a do pěti minut otočit. Pak se povedlo Torontu to stejné, ale gól, který by Maple Leaf poslal do vedení, nebyl po přezkoumání u videa uznán. Proto se půjde do prodloužení.

60:00

59:14
    Lightning ještě zkoušeli v pásmu obtočit branku a přihrávky před ní zpoza ní, ale nic z toho jim nevyšlo.

58:45
    Kučerov se tentokrát snažil prosadit z levé strany, ale Murray jeho šanci odmítl.

58:22
    TaBolts drží kotouč za svou brankou a prostřídávají lajny.

58:00
    Poslední dvě minutky třetí třetiny právě začaly ubíhat.

57:41
    Oba týmy nyní hrají v obrovském tempu a hra se přeléva od branky k brance.
    55:56 Neuznaný gól - Tavares

55:56
    Toronto právě vstřelilo branku! Ta ale neplatí. Střela JOHNA TAVARESE nepřešla brankovou čáru a obránci Tampy ji hokejkami vyškrábali z brankové čáry.

55:23
    Tampa najela do pásma, jeden z hráčů kotouč tečoval po Kučerovově nahození před branku, ale Murrayho nepřekonal.
    51:55 Mitchell MARNER - 3:3

51:55
    Toronto právě vstřelilo branku! Znovu je vyrovnáno! MITCHELL MARNER si sjel pro kotouč poté, co se jeho spoluhráči nepodařilo vypálit, a trefil to nádherně. Tím využil přesilovku a znovu srovnal krok. Bez asistence.

51:37
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning:
    Michail Sergačjov – 2 min., vysoká hůl.

Jiří Polášek

Branky a nahrávky: 28. Naměstnikov (Cirelli, Černák), 42. Kučerov (Stamkos, Perry), 45. Colton (Sergačjov, Perry), 61. Killorn (Cirelli) – 26. Marner (Kämpf), 37. Nylander (Matthews), 52. Marner

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Elliott) – Sergačjov (A), Hedman, Černák, Cole, Perbix, Bogosian – Kučerov (A), Point, Hagel – Killorn, Paul, Stamkos (C) – Colton, Cirelli, Naměstnikov – Perry, Bellemare, Maroon.
    Trenér: Jon Cooper

Toronto Maple Leafs: Murray (Samsonov) – Holl, Giordano, Liljegren, Sandin, Hollowell, Mete – Nylander, Matthews (A), Bunting – Marner (A), Tavares (C), N. Robertson – Engvall, Kämpf, Kerfoot – Simmonds, Holmberg, Aston-Reese.
    Trenér: Sheldon Keefe

Rozhodčí: McIsaac, StLaurent – Shewchyk, Berg

Diváci: 19 092