Havířov – Havlíčkův Brod 0:1 (kon.) | HK MD Šumperk – Slavia 1:6 (kon.) | Přerov – Písek 3:4 (kon.)
HK Mladí Draci Šumperk
1:6 (0:1, 0:3, 1:2)
HC Slavia Praha
Neděle 04.12.2022, 12:00 • Škoda aréna, Šumperk • Liga juniorů • 20. kolo

Konec zápasu. (13:59:45)

59:52
    Zápas se dohrává v obranném pásmu domácích.

59:42
    Icing hostů, hra se přesouvá před Hodice.

59:30
    Na konci zápasu ještě Šumperk bude hrát čtyři na čtyři. Bareš si odsedí dvě minuty za podrážení.

59:17
    Hasman a následně Dráb, oba slávisté mohli ze středu hřiště ohrozil Stránského, domácí gólman zasáhl, pomohla i šumperská obrana.

58:41
    Vosmíkův pas přes pásmu nenašel Drábovu čepel.

58:10
    Dorážky po tlaku před domácí bránou. Následně se do sebe hráči obou týmů zaklesli, ale na potyčku do nevypadá. Zbývají necelé dvě minuty do konce.

57:59
    Po strkanici v rohu obranného pásma byl vyloučen domácí kapitán za krosček.

57:59
    Jokl se naskytl před brankou a zkoušel to na přední tyč, kde byl pozorný Stránský.

57:15
    Kučera donutil Hodice zasáhnout, hra je přerušena.

56:59
    Cekr zablokoval nahrávce hostů.

56:24
    Kluch to zkusil od modré čáry, jeho pokus skončil ve skrumáži těl, která clonila Stránskému ve výhledu.

56:15
    Kvasničkova střela byla sražena domácími obránci vysoko do ochranné sítě.

55:53
    Mudrákova střela od modré čáry, Hodic neměl dobrý výhled, nicméně byl svou rukavicí na místě.

55:09
    Fibigr to zkusil z pravého kruhu, Stránský proti němu zasáhl lapačkou.

54:15
    Domácí se při rozehrávce vystavili ofsajdu.

53:18
    Slavia právě vstřelila branku! ADAM VOSMÍK se představil pohlednou samostatnou akcí se zakončením po břevno. Slavia navyšuje náskok zpět na pětibrankový. Bez asistence.

53:06
    Křivohlávek šel sám do pěti, zakončil, ale jeho střela Hodice neohrozila.

Alena Ryšavá

Branky a nahrávky: 49. Najman (Netolický) – 19. Skoupý (Kvasnička), 25. Skoupý (Hrdlička), 31. Tichý (Dráb), 32. Jokl (Kluch, Holanik), 41. Hasman (Tichý, Dráb), 54. Vosmík

HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý (Stránský) – Netolický, Šlahora, Cekr, Minařík (C), Mudrák, Křivohlávek (A) – Szabó, Tomeš, Křemen, Haas (A), Slováček, Slabý, Lichner, Jeřábek, Ševčík, Najman, Kučera
    Trenér: Petr Rutar

HC Slavia Praha: Hodic (Vavřena) – Kříženecký, Hron, Stejskal, Kluch (C), Dráb, Hrdlička (A) – Fibigr, Jokl, Kvasnička, Barčeš, Tichý (A), Holanik, Skoupý, Hasman, Vosmík.
    Trenér: Vladimír Machulda

Rozhodčí: Filip Čech — Marek Bubela, Petr Přecechtěl