Southampton – Nottingham 0:1 (kon.) | Leeds – West Ham 2:2 (kon.) | Aston Villa – Wolverhampton 1:1 (kon.)
Crystal Palace – Tottenham 0:4 (kon.)
Crystal Palace FC
0:4 (0:0)
Tottenham Hotspur
Středa 04.01.2023, 21:00 • Selhurst Park, Londýn • Anglická Premier League • 19. kolo

86
    Střídání v týmu Tottenham Hotspur:
    ze hřiště odchází Ivan Perišić, přichází Harvey White,
    ze hřiště odchází Clément Lenglet, přichází Ben Davies.

82
    Wilfried Zaha se po přiklepnutí dostal do zakončení uvnitř pokutového území, ale jeho technický obstřel skvěle vykopl Hugo Lloris!

78
    ze hřiště odchází Matt Doherty, přichází Emerson Royal.

77
    ze hřiště odchází Bryan Gil, přichází Ryan Sessegnon.

77
    Žlutá karta pro tým Tottenham Hotspur (Bryan Gil).

74
    Střídání v týmu Crystal Palace FC:
    ze hřiště odchází Michael Olise, přichází Odsonne Edouard,
    ze hřiště odchází Eberechi Eze, přichází Will Hughes.
    72. Son HUNG-MIN - 0:4

72
    Tottenham právě vstřelil branku! Druhý poločas se mění v jednoznačnou exhibici Tottenhamu! Po další bleskové akci se k přihrávce za obranu dostal SON HUNG-MIN, který ustál souboj a levačkou poslal skákavý míč k bližší tyči!
    68. Matt DOHERTY - 0:3

68
    Tottenham právě vstřelil branku! Tottenham přidává třetí branku a rozhoduje o svém triumfu v dnešním duelu! Son zpětnou přihrávkou v pokutovém území našel MATT DOHERTYHO, který levačkou překonal domácího gólmana!

68
    Sám na domácí branku se hnal Son, jenže Vicente Guaita skvěle vyběhl a zakončení korejského záložníka vyrazil!

66
    ze hřiště odchází Oliver Skipp, přichází Pape Matar Sarr.

61
    ze hřiště odchází Jeff Schlupp, přichází Jean-Philippe Mateta.

61
    Žlutá karta pro tým Crystal Palace FC (Jeff Schlupp).
    53. Harry KANE - 0:2

53
    Tottenham právě vstřelil branku! Tottenham přidává i druhou branku a potvrzuje fantastický vstup do druhého poločasu dnešního souboje! Gil poslal z pravé strany přihrávku do vápna, kde si míč převzal HARRY KANE a pohotově jej napálil ke vzdálenější tyči!
    48. Harry KANE - 0:1

48
    Tottenham právě vstřelil branku! Tottenham se hned v úvodu druhého poločasu dostává do vedení! Ivan Perišič dostal přihrávku na levou stranu do volného prostoru, odkud načechral míč na malé vápno a HARRY KANE hlavou otevřel skóre!

42
    Žlutá karta pro tým Tottenham Hotspur (Oliver Skipp).
    28. Ayew v šanci

28
    Domácí měli obrovskou šanci! Po akci Wilfrieda Zahy dostal přihrávku na hranici šestnáctky Jordan Ayew, který z otočky prověřil Llorise!