Česko – Kanada cz 2:3 (po pr.)
HC Sparta Praha
1:3 (1:0, 0:0, 0:3)
HC Škoda Plzeň
Pátek 06.01.2023, 17:30 • Malá sportovní hala, Praha 7–Bubeneč • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • 9. kolo

58:17
    Situace se pro hosty komplikuje! Matyáš Beran (PLZ) v rohu zašlapoval puk, za což dostává menší trest. Spartě se otevírá možnost hrát šest na čtyři.

46:59
    Domácí si mohou rychle vzít náskok zpět, za hrubost je totiž nyní vykázán Tomáš Pittr (PLZ).

44:59
    Hosté mají ideální šanci vyrovnat, Tadeáš Trachta (SPA) míří na trestnou za podrážení.

38:49
    Uvidíme trestné střílení! Vojtěch Tolar (PLZ) zatáhl za záchranou brzdu a podrazil unikajícího protihráče! Nájezdu se ujme Poláček.

19:17
    Po potyčce před hostujícím brankovištěm si jede na trestnou lavici zchladit hlavu Tomáš Skala (PLZ), kterého tam sudí poslali na dvě minuty za hrubost.

00:34
    Indiáni si hned zkraje utkání vyzkouší přesilovku, dvě minuty za sekání inkasuje Matei Bolocan (SPA).

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 20. Marek (Hrubý, Janský) – 46. Prošek (Makovec, Pittr), 51. Matějka (Pavlák), 60. Pavlák (Klatovský)

HC Sparta Praha: Kogler (Vedral) – Cichoň, Janský, Marton (A), Mack, Hašek, Byakov, Malínek – Bolocan, Poláček (C), Adamec, Hlinka, Netušil, Trachta, Marek, Novotný, Žemlička (A), Hrubý.
    Trenér: František Ptáček.

HC Škoda Plzeň: Mařík (Pavlis) – Kocek, Tolar, Prošek, Holubec, Černý, Skala (A), Kamas – Pittr (C), Makovec (A), Matějka, Pavlák, Úbl, Klatovský, Fábera, Beran, Hofrajtr, Slačík.
    Trenér: Jiří Hanzlík.

Rozhodčí: Červenka – Stacho, Hlinka.