Benátky n/J – Cheb 2:3 (kon.) | Ústí n/L – Příbram 3:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Vyškov 1:3 (kon.)
Kopřivnice – Znojmo 4:5 (0:1 po s.n.) | Opava – Havlíčkův Brod 5:2 (kon.) | Havířov – Žďár n/S 7:1 (kon.)
Letňany – Klatovy 4:3 (kon.) | Hronov – Chomutov 2:10 (kon.) | Nový Jičín – SHKM Hodonín 1:3 (kon.)
Řisuty – Kobra 5:2 (kon.) | Jablonec n/N – Písek 3:4 (kon.) | Vrchlabí – Mostečtí Lvi 7:0 (kon.)
Děčín – Tábor 0:4 (kon.)
HK Nový Jičín
1:3 (0:0, 0:0, 1:3)
SHKM Baník Hodonín
Sobota 07.01.2023, 18:00 • Nový Jičín, Zimní stadion • 2. liga skupina Východ • 27. kolo

To je dnes ode mě vše, přeji hezký zbytek večera. (20:10:34)

Třetí třetina nabídla celkem čtyři branky. Vypadalo to, že utkání dospěje do prodloužení, ale 54 vteřin před třetí sirénou vstřelil vítěznou branku Fedor Yarovinsky. Ďáblům se tak do nového roku nepodařilo vstoupit vítězně. Naopak Hodonín vyhrál po třech porážkách na ledě soupeřů v řadě.

59:59 David POLESNÝ - 1:3

59:59
    Baník právě vstřelil branku! Na 3:1 do odkryté branky zvýšil DAVID POLESNÝ. Asistence: Michal Romančík.

59:30
    Vhazování před Dolíškou vyhráli hosté.

59:25
    Šimonů je na střídačce! Domácí hrají v šesti.
    59:06 Fedor YAROVINKY - 1:2

59:06
    Baník právě vstřelil branku! Hodonín se 54 vteřin před sirénou dostává opět do vedení! Střelu Sajdla dokázal brankář Šimonů vyrazit, ale na dorážku FEDORA YAROVNISKÉHO již nedosáhl. Asistence: Jakub Sajdl a Petr Peš.

58:33
    Na druhé straně čelil Šimonů střele od modré čáry.

57:50
    Domácí nahazují puk za hodonínskou branku.

57:34
    Zakázané uvolnění Baníku.

56:43
    Flok těsně minul z prostoru mezi kruhy.

56:27
    Dolíška zasáhl pravým betonem proti střele Květoně.

55:59
    Maliník trefil vyrážečku Dolíšky.

55:49
    Šimonů vytlačil nepříjemnou střelu do ochranné sítě.