Jihlava – Pardubice B 1:4 (kon.) | Vsetín – Slavia 2:5 (kon.) | Sokolov – Kolín 3:2 (po pr.)
Prostějov – Přerov 3:2 (kon.) | Litoměřice – Třebíč 2:1 (kon.) | Šumperk – Poruba 2011 1:6 (kon.)
Zlín – Frýdek-M. 3:2 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
2:5 (1:0, 0:2, 1:3)
HC Slavia Praha
Sobota 14.01.2023, 17:00 • Zimní stadion Na Lapači • Chance liga • 38. kolo

Z tohoto utkání je to všechno. Děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy příště. Na počtenou! (19:31:02)

Slavia ve třetí třetině skórovala hned třikrát díky trefám Žejdla, Havrdy a Klikorky. Vsetín se ve třetí třetině prosadil jenom jednou zásluhou Říhy. Jinak se ale k ničemu v této fázi hry nedostal, Slavii totiž podržel spolehlivým výkonem brankář Roman Málek. Slavia tak zapisuje pátou výhru v řadě a v roce 2023 zůstávají neporaženi. Naopak Valaši prohráli už počtvrté v řadě.

59:46 Karel KLIKORKA - 2:5

59:46
    Slavia právě vstřelila branku! Slavia definitivně potvrzuje vítězství. Risk Vsetína bez brankáře se nepovedl. Od vlastní brány se přes celé kluziště do prázdné branky trefil KAREL KLIKORKA. Bez asistence.