Česko – Slovensko 6:3 (kon.) | USA – Švédsko 1:2 (kon.) | Japonsko – Švýcarsko 1:2 (kon.)
Kanada – Finsko 3:2 (po pr.)
HC Oceláři Třinec
4:3 (2:1, 1:2, 0:0 - 1:0)
HC RT TORAX Poruba
Sobota 14.01.2023, 13:00 • Werk arena, Třinec • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • 12. kolo

60:01
    Bude se prodlužovat a vylučován zároveň. Po zaznění závěrečné sirény si velmi nešikovně počínal Rodion Koida. Dostává dvě minuty za hrubost a nabízí domácím luxusní šanci rozhodnout klání už na začátku prodloužení.

45:06
    Robin Švančara si teď počínal u mantinelu velmi nešťastně. Vlastně může být rád, že vyfasoval jen dvě minuty za krosček.

41:00
    Je po přesilovce. Dvě minuty za vražení na hrazení dostává Mykyta Bodnar.

39:42
    Ještě není všem starostí konec. Za nedovolený zákrok ve středním pásmu inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění Robin Švančara.

35:07
    S přibývajícím časem zase vyvíjí více aktivity hostující tým. I díky tomu se Robin Švančara provinil sekáním a nabízí tak Porubě přesilovku.

24:44
    Domácí mají příležitost překlopit skóre zpátky na svou stranu. Dvě minuty za podražení inkasuje hostující Mykyta Bodnar.

14:59
    Poruba dostává příležitost v podobě přesilové hry. Dvě minuty inkasuje za nedovolené bránění Aleš Zelinski.

03:19
    Hned druhé přerušení v zápase znamená změnu počtu hráčů na ledě. Za podražení putuje na hambu Mykyta Bodnar a Oceláři si zahrají přesilovku.

Rostislav Niedoba

Branky a nahrávky: 9. Čmiel (Hebar, Mikula), 14. Byrtus, 29. Čmiel (TS), 62. Urbánek (Čmiel) – 17. Hlaváč (Jeřábek, P. Sobol), 24. Skorokhod (Hlaváč, Jevtěchov), 40. Hlaváč (Skorokhod, Yevtiekhov)

HC Oceláři Třinec: Heczko (Skácel) – Byrtus, Mrtka, Dravecký, Solowski, Holub (A), Čmiel, Zielinski – Urbánek (A), Barna, Blaha (C), Hebar, Švančara, Mikula, Granečný, Sajdokt, Rybnikár, Kubiesa
    Trenér: Marek Malík

HC RT TORAX Poruba: Láryš (S. Sobol) – Dragon, Stasjuk, Jeřábek (A), Veselý, Bodnar – Hlaváč, P. Sobol (C), Yevtiekhov, Indrst, Koida, Skorokhod, Hansel (A), Korpas, Vehovský, Zachariasz
    Trenér: David Moravec

Rozhodčí: Kroček – Klimek, Návrat