Tisková konference SK Sigma Olomouc | (kon.) | | | TK k budoucnosti Horácké multifunkční arény | (kon.) |
Tisková konference FC Trinity Zlín | (kon.) | | | Tisková konference 1.FC Slovácko | (kon.) |
Tisková konference FC Hradec Králové | (kon.) | | | Tisková konference FC Slovan Liberec | (kon.) |
Tisková konference Bohemians Praha 1905 | (kon.) |
Vuelta a San Juan 2023 - 4. etapa | Víťaz: Gaviria (kon.) |
Obří slalom žen, 1. kolo, Kronplatz | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Obří slalom žen, 2. kolo, Kronplatz | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Schladming | Vítěz: L. Meillard (SUI) (kon.) | | | Obří slalom mužů, 2. kolo, Schladming | Vítěz: L. Meillard (SUI) (kon.) |
konec
Obří slalom mužů, 1. kolo, Schladming
Vítěz: L. Meillard (SUI)
Komentáře nejsou k dispozici.
Pořadí po 1. kole
- 1. Loïc Meillard (SUI) 1:09,05
- 2. Gino Caviezel (SUI) +0,64
- 3. Henrik Kristoffersen (NOR) +1,06
- 4. Manuel Feller (AUT) +1,52
- 5. Žan Kranjec (SLO) +1,65
- 6. Alexis Pinturault (FRA) +1,69
- 7. Alexander Schmid (GER) +1,82
- 8. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +1,87
- 9. Stefan Brennsteiner (AUT) +1,92
- 10. Atle Lie McGrath (NOR) +1,92
- 11. Raphael Haaser (AUT) +1,99
- 12. River Radamus (USA) +2,11
- 13. Lucas Braathen (NOR) +2,12
- 14. Roland Leitinger (AUT) +2,38
- 14. Marco Schwarz (AUT) +2,38
- 16. Filip Zubčić (CRO) +2,44
- 17. Alexander Steen Olsen (NOR) +2,53
- 18. Mathieu Faivre (FRA) +2,64
- 19. Rasmus Windingstad (NOR) +2,73
- 20. Tommy Ford (USA) +2,75
- 21. Giovanni Borsotti (ITA) +2,86
- 22. Adam Žampa (SVK) +2,94
- 23. Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR) +3,06
- 24. Livio Simonet (SUI) +3,21
- 25. Thomas Tumler (SUI) +3,23
- 26. Hannes Zingerle (ITA) +3,25
- 27. Joan Verdu (AND) +3,26
- 28. Brian McLaughlin (USA) +3,31
- 29. Stefan Luitz (GER) +3,36
- 30. Semyel Bissig (SUI) +3,38
- 31. Alex Hofer (ITA) +3,46
- 32. Trevor Philp (CAN) +3,47
- 33. Lukas Feurstein (AUT) +3,50
- 34. Filippo Della Vite (ITA) +3,54
- 35. Fabian Gratz (GER) +3,56
- 36. Samu Torsti (FIN) +3,58
- 37. Harry Laidlaw (AUS) +3,59
- 38. Patrick Feurstein (AUT) +3,62
- 39. Fabian Wilkens Solheim (NOR) +3,62
- 40. Justin Murisier (SUI) +3,71
- 41. Simon Maurberger (ITA) +3,71
- 42. Erik Read (CAN) +3,74
- 43. Daniele Sette (SUI) +3,96
- 44. Mattias Rönngren (SWE) +3,96
- 45. Luca De Aliprandini (ITA) +4,03
- 46. Asher Jordan (CAN) +4,33
- 47. Léo Anguenot (FRA) +4,38
- 48. Charlie Raposo (GBR) +4,43
- 49. Anton Grammel (GER) +4,55
- 50. Tobias Kastlunger (ITA) +4,55
- 51. Christian Borgnäs (DEN) +4,58
- 52. Loévan Parand (FRA) +4,72
- 53. Alex Vinatzer (ITA) +4,82
- 54. Linus Strasser (GER) +4,85
- 55. Julian Rauchfuss (GER) +4,89
- 56. Stefan Hadalin (SLO) +4,96
- 57. Albert Ortega (ESP) +5,17
- 58. Fadri Janutin (SUI) +5,43
- 59. Diego Orecchioni (FRA) +5,57
- 60. Liam Wallace (CAN) +5,67
- 61. Isaiah Nelson (USA) +5,93
- Joshua Sturm (AUT) DNF
- Andrej Drukarov (LTU) DNF
- Riley Seger (CAN) DNF
- Maarten Meiners (NED) DNF
- Sam Maes (BEL) DNF
- Marco Odermatt (SUI) DNS
Startovní listina
- 1. Lucas Braathen (NOR)
- 2. Marco Odermatt (SUI)
- 3. Alexis Pinturault (FRA)
- 4. Henrik Kristoffersen (NOR)
- 5. Žan Kranjec (SLO)
- 6. Loïc Meillard (SUI)
- 7. Manuel Feller (AUT)
- 8. Luca De Aliprandini (ITA)
- 9. Stefan Brennsteiner (AUT)
- 10. Gino Caviezel (SUI)
- 11. Alexander Schmid (GER)
- 12. Justin Murisier (SUI)
- 13. Filip Zubčić (CRO)
- 14. Atle Lie McGrath (NOR)
- 15. Marco Schwarz (AUT)
- 16. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
- 17. River Radamus (USA)
- 18. Mathieu Faivre (FRA)
- 19. Rasmus Windingstad (NOR)
- 20. Erik Read (CAN)
- 21. Patrick Feurstein (AUT)
- 22. Filippo Della Vite (ITA)
- 23. Trevor Philp (CAN)
- 24. Raphael Haaser (AUT)
- 25. Tommy Ford (USA)
- 26. Roland Leitinger (AUT)
- 27. Joan Verdu (AND)
- 28. Giovanni Borsotti (ITA)
- 29. Thomas Tumler (SUI)
- 30. Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR)
- 31. Stefan Luitz (GER)
- 32. Semyel Bissig (SUI)
- 33. Daniele Sette (SUI)
- 34. Alexander Steen Olsen (NOR)
- 35. Livio Simonet (SUI)
- 36. Harry Laidlaw (AUS)
- 37. Mattias Rönngren (SWE)
- 38. Fadri Janutin (SUI)
- 39. Sam Maes (BEL)
- 40. Adam Žampa (SVK)
- 41. Maarten Meiners (NED)
- 42. Brian McLaughlin (USA)
- 43. Stefan Hadalin (SLO)
- 44. Fabian Wilkens Solheim (NOR)
- 45. Simon Maurberger (ITA)
- 46. Samu Torsti (FIN)
- 47. Riley Seger (CAN)
- 48. Isaiah Nelson (USA)
- 49. Charlie Raposo (GBR)
- 50. Anton Grammel (GER)
- 51. Fabian Gratz (GER)
- 52. Julian Rauchfuss (GER)
- 53. Liam Wallace (CAN)
- 54. Andrej Drukarov (LTU)
- 55. Alex Vinatzer (ITA)
- 56. Alex Hofer (ITA)
- 57. Lukas Feurstein (AUT)
- 58. Hannes Zingerle (ITA)
- 59. Christian Borgnäs (DEN)
- 60. Léo Anguenot (FRA)
- 61. Tobias Kastlunger (ITA)
- 62. Loévan Parand (FRA)
- 63. Joshua Sturm (AUT)
- 64. Diego Orecchioni (FRA)
- 65. Albert Ortega (ESP)
- 66. Asher Jordan (CAN)
- 67. Linus Strasser (GER)
Pořadí disciplíny
- 1. Marco Odermatt (SUI) 460 b
- 2. Henrik Kristoffersen (NOR) 345 b
- 3. Žan Kranjec (SLO) 290 b
- 4. Loïc Meillard (SUI) 196 b
- 5. Lucas Braathen (NOR) 179 b
- 6. Alexis Pinturault (FRA) 165 b
- 6. Manuel Feller (AUT) 165 b
- 8. Marco Schwarz (AUT) 164 b
- 9. Alexander Schmid (GER) 149 b
- 10. Filip Zubčić (CRO) 106 b
Jan Vojkůvka
@JanVojkuvka