Havířov – Nový Jičín 5:6 (kon.) | Opava – Kopřivnice 2:3 (2:3 po s.n.) | Děčín – Benátky n/J 3:5 (kon.)
Jablonec n/N – Hronov 1:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Znojmo 3:2 (kon.) | Vel. Meziříčí – Vyškov 4:3 (kon.)
Ústí n/L – Chomutov 1:2 (kon.) | Mostečtí Lvi – Vrchlabí 2:5 (kon.) | Tábor – Příbram 5:1 (kon.)
Kobra – Letňany 2:4 (kon.) | Řisuty – Písek 1:2 (po pr.)
po s.n. (2:3)
HK Opava
2:3 (0:0, 1:0, 1:2 - 0:0)
HC ISMM Kopřivnice
Středa 01.02.2023, 17:30 • Zimní stadion města Opavy • 2. liga skupina Východ • 34. kolo

49:01
    Tomáš Rousek teď poměrně zbytečně podrazil soupeřova hráče a po evidentním faulu si půjde odpočinout. Bude doufat, že na dvě minuty.

45:16
    Šance pro hosty k návratu do zápasu, Malina jde ven za hákování.

38:19
    Pozor! Hosté jdou znovu do čtyř. Jiří Pargáč si zřejmě neodpustil nějaké výtky vůči rozhodčímu, za což si vykoledoval dvě minuty.

36:09
    Hosté jeli do přečíslení, Suchý ale přidržel vracejícího se Wolfa a více než půl minuty uvidíme přesilovku pět na tři!

34:45
    Tentokrát už rozhodčím podrážení v brankovišti Kopřivnice neuniklo. Fauloval Kubáň, trest odpyká Kleniar.

31:42
    Tohle rozhodčí vůbec nezvládli! Opava mohla dorážet po střele Vašenky, rozhodčí ale přehlédli zcela evidentní podrážení. Následný krosček Jana Vašenky už vyloučili správně, tresty ale rozhodně měly být na obou stranách.

28:57
    Dominik Ficek by se teď za své vystoupení měl pořádně stydět. Nejprve nafilmoval zásah soupeře holí, když však zjistil, že se pískat nebude, vydal se na odplatu. Za svůj nesmyslný zákrok vysokou holí si půjde odpočinout.

26:08
    Nakonec hosté vytěžili alespoň dvě minuty pro Slezan, které si vykoledoval za držení Jan Thiel.

20:30
    Šindelář – 2 min., podrážení.

02:45
    Máme tady první vyloučení. René Bartošák ve středním pásmu mimo hru srazil protihráče, což rozhodčí posoudili jako nedovolené bránění.

Tomáš Chalupa

Branky a nahrávky: 37. Malina (Káňa, Rousek), 44. Rousek – 59. Brodek (Suchý, Ficek), 60. Brodek (Brodek, Dluhoš), rozh. náj. Indrst