Boston – Washington 1:2 (kon.) | Florida – Colorado 3:5 (kon.) | Toronto – Columbus 3:4 (kon.)
Carolina – NY Rangers 2:6 (kon.) | St. Louis – Arizona 6:5 (po pr.) | Minnesota – New Jersey 3:2 (2:0 po s.n.)
Winnipeg – Chicago 4:1 (kon.) | Los Angeles – Pittsburgh 6:0 (kon.) | Montreal – Edmonton 6:2 (kon.)
Philadelphia – Seattle 3:4 (kon.) | Washington – San Jose 1:4 (kon.) | Vegas – Anaheim 7:2 (kon.)

3. Sam Reinhart (FLA) – 0+2 (02:54:57)

Ve třetí třetině se Florida snažila srovnat chod zápasu, ale přibližně do 48. minuty se hrál velice nevyrovnaný hokej, který do té doby k vidění nebyl. Poté se však povedlo Floridě zásluhou Barkova snížit stav na rozdíl jedné branky. Od té doby si opět oba celky tvořily šance, ke konci zápasu ještě zkusila Florida hru bez gólmana, ale v tím už jen Colorado zpečetilo svou výhru.

59:48
    Stále se Florida nedostala do útoku a zdá se, že zápas už se v klidu dohraje.

59:30
    Bobrovský i přes branku Colorada zůstává na střídačce, ale nyní už se domácím nedaří dostat do útoku a hraje se ve středním pásmu.
    59:02 Nathan MACKINNON - 3:5

59:02
    Colorado právě vstřelilo branku!
    A je definitivně rozhodnuto. Compher poslal puk do středního pásma na Rantanena, který ještě zvolil nahrávku na NATHANA MACKINNONA, ten bránu trefil s přehledem. Asistence: Mikko Rantanen a J. T. Compher.

58:28
    Georgijev zastavuje Mountourovu střelu od modré.

58:07
    Bobrovský odjíždí na střídačku a Florida se tak drží v útoku v šestí.

57:38
    Na puku se stále drží Florida, která nechce dopustit, aby se k němu dostalo Colorado.

57:09
    Colorado hraje v plném počtu a domácí si berou timeout.

56:38
    Domácí se dostávají zpět do útoku, kde už asi nic vymyslet nestihnou.

56:01
    Colorado vyhazuje puk a může v klidu vystřídat.

55:47
    Fanoušci Floridy už se začali radovat, když Reinhart vystřelil, ale Georgijev dokázal puk zastavit ještě před brankovou čárou.

55:20
    Georgijev dostal puk přímmo na lapačku a tak neměl s přerušením hry žádný problém.

55:00
    Hosté rychle vyhazují kotouč přes celé kluziště a Florida tak musí rozjet celou akci znovu.

54:47
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche:
    Evan Rodrigues – 2 min., držení.

54:38
    Florida se dostává do útoku, ale nedaří se jí zde nic vymyslet.

54:20
    Nakonec se to při samostatné akci povedlo Ničuškinovi, který zároveň i vystřelil a Bobrovský přerušuje hru.

Natálie Poláčková

Branky a nahrávky: 28. Ekblad (Lundell, Reinhart), 29. Bennett (E. Staal, M. Tkachuk), 52. Barkov (Reinhart) – 4. L. O'Connor (Cogliano, Girard), 9. Nieto (Compher), 29. D. Toews (Byram, MacKinnon), 35. MacKinnon (Rantanen), 60. MacKinnon (Rantanen, Compher)

Florida Panthers: Bobrovskij (Knight) – Ekblad, Forsling, Montour, M. Staal, Gudas, Mahura – Barkov, Reinhart, Lundell – M. Tkachuk, Bennett, Verhaeghe – Luostarinen, Cousins, Lomberg – E. Staal, Coli. White, G. Smith.
    Trenér: Paul Maurice

Colorado Avalanche: Georgijev (Francouz) – Girard, D. Toews, E. Johnson, Byram, B. Hunt, MacDermid, Englund – Ničuškin, MacKinnon, Lehkonen – Rantanen, Compher, Rodrigues – Newhook, Malgin, Nieto – Cogliano, L. O'Connor.
    Trenér: Jared Bednar

Rozhodčí: Charron, Luxmore – Barton, Murray

Diváci: 17 472