Geoff Neal - Ian Machado Garry | (05:00) | | | Robert Whittaker - Paulo Costa | (05:30) |
Alexander Volkanovski - Ilia Topuria | (06:00) |
Štafeta mužů 4x7,5 km, Oberhof | Vítěz: Francie (kon.) | | | Štafeta žen 4x6 km, Oberhof | Vítěz: Itálie (kon.) |
Slalom žen, 1. kolo, Courchevel | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom žen, 2. kolo, Courchevel | Vítěz: L. St. Germainová (CAN) (kon.) |
konec
Štafeta žen 4x6 km, Oberhof
Vítěz: Itálie
Jan Vojkůvka
Startovní listina
- 1. Švédsko (Perssonová, Magnussonová, Öbergová, Öbergová)
- 2. Francie (Jeanmonnotová, Chevalierová-Bouchetová, Chevalierová, Simonová)
- 3. Německo (Voigtová, Kebingerová, Schneiderová, Herrmannová-Wicková)
- 4. Norsko (Knottenová, Tandrevoldová, Femsteineviková, Olsbuová Røiselandová)
- 5. Itálie (Comolová, Wiererová, Auchentallerová, Vittozziová)
- 6. Švýcarsko (Basergaová, Gasparinová, Gasparinová, Häckiová-Grossová)
- 7. Česká rep. (Voborníková, Vinklárková, Davidová, Charvátová)
- 8. Rakousko (Zdoucová, Gandlerová, Juppeová, Hauserová)
- 9. Finsko (Minkkinenová, Ederová, Kinnunenová, Jänkäová)
- 10. Estonsko (Ermitsová, Tomingasová, Külmová, Talihärmová)
- 11. Kanada (Moserová, Dicksonová, Peifferová, Lunderová)
- 12. Ukrajina (Merkušynová, Džimová, Kypjačenkovová, Bilosjuková)
- 13. USA (Irwinová, Reidová, Levinsová, Dickinsonová)
- 14. Polsko (Mąková, Żuková, Jakielová, Sidorowiczová)
- 15. Slovinsko (Klemenčičová, Repincová, Lampičová, Klemenčičová)
- 16. Japonsko (Tačizakiová, Satová, Hačisukaová, Fukudová)
Pořadí SP
- 1. Švédsko 276 b
- 2. Francie 270 b
- 3. Německo 260 b
- 4. Norsko 235 b
- 5. Itálie 202 b
- 6. Švýcarsko 171 b
- 7. Česká rep. 152 b
- 8. Rakousko 143 b
- 9. Finsko 125 b
- 10. Estonsko 118 b
1. Itálie (Comolová, Wiererová, Auchentallerová, Vittozziová) 1:14:39,7 (0+2)
2. Německo (Voigtová, Kebingerová, Schneiderová, Herrmannová-Wicková) +24,7 (0+6)
3. Švédsko (Perssonová, Magnussonová, Öbergová, Öbergová) +55,7 (2+11)
4. Francie (Jeanmonnotová, Chevalierová-Bouchetová, Chevalierová, Simonová) +1:31,6 (1+12)
5. Rakousko (Zdoucová, Gandlerová, Juppeová, Hauserová) +2:08,0 (0+12)
6. Norsko (Knottenová, Tandrevoldová, Femsteineviková, Olsbuová Røiselandová) +2:20,9 (4+13)
7. Česká rep. (Voborníková, Vinklárková, Davidová, Charvátová) +2:45,1 (3+11)
8. Švýcarsko (Basergaová, Gasparinová, Gasparinová, Häckiová-Grossová) +2:45,6 (1+15)
9. Polsko (Mąková, Żuková, Jakielová, Sidorowiczová) +4:48,9 (0+16)
10. Estonsko (Ermitsová, Tomingasová, Külmová, Talihärmová) +5:20,8 (4+11)
11. Kanada (Moserová, Dicksonová, Peifferová, Lunderová) +5:23,7 (1+10)
12. Slovinsko (Klemenčičová, Repincová, Lampičová, Klemenčičová) +5:38,3 (3+12)
13. Finsko (Minkkinenová, Ederová, Kinnunenová, Jänkäová) +5:57,9 (1+11)
14. Ukrajina (Merkušynová, Džimová, Kypjačenkovová, Bilosjuková) +7:13,1 (3+8)
15. USA (Irwinová, Reidová, Levinsová, Dickinsonová) +7:56,0 (1+15)
16. Japonsko (Tačizakiová, Satová, Hačisukaová, Fukudová) +8:38,6 (0+12) (16:28:01)
Český kvartet obsadil konečné sedmé místo, když musela Markéta Davidová na jeden trestný okruh a Lucie Charvátová dokonce na dva.
1.Itálie
2. Německo +31,2
3. Švédsko +44,4
4. Francie +1:08,1
5. Rakousko +1:54,5