Geoff Neal - Ian Machado Garry | (05:00) | | | Robert Whittaker - Paulo Costa | (05:30) |
Alexander Volkanovski - Ilia Topuria | (06:00) |
Štafeta mužů 4x7,5 km, Oberhof | Vítěz: Francie (kon.) | | | Štafeta žen 4x6 km, Oberhof | Vítěz: Itálie (kon.) |
Slalom žen, 1. kolo, Courchevel | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom žen, 2. kolo, Courchevel | Vítěz: L. St. Germainová (CAN) (kon.) |
konec
Slalom žen, 2. kolo, Courchevel
Vítěz: L. St. Germainová (CAN)
Jan Vojkůvka
Pořadí po 1. kole
- 1. Mikaela Shiffrinová (USA) 52,54
- 2. Wendy Holdenerová (SUI) +0,19
- 3. Laurence St. Germainová (CAN) +0,61
- 4. Lena Dürrová (GER) +0,92
- 5. Petra Vlhová (SVK) +0,99
- 6. Ana Buciková (SLO) +1,23
- 7. Zrinka Ljutićová (CRO) +1,29
- 8. Hanna Aronssonová Elfmanová (SWE) +1,41
- 9. Aline Daniothová (SUI) +1,45
- 10. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +1,49
- 11. Sara Hectorová (SWE) +1,58
- 12. Leona Popovićová (CRO) +1,62
- 13. Emma Aicherová (GER) +1,68
- 14. Katharina Liensbergerová (AUT) +1,70
- 15. Katharina Huberová (AUT) +1,87
- 16. Neja Dvorniková (SLO) +1,89
- 17. Amelia Smartová (CAN) +1,90
- 18. Ali Nullmeyerová (CAN) +1,93
- 19. Marie Lamureová (FRA) +1,96
- 20. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +1,97
- 21. Camille Rastová (SUI) +2,08
- 22. Katharina Truppeová (AUT) +2,12
- 23. Dženifera Ģērmaneová (LAT) +2,28
- 24. Katie Hensienová (USA) +2,29
- 25. Nastasia Noensová (FRA) +2,30
- 26. Lara Della Meaová (ITA) +2,32
- 27. Kristin Lysdahlová (NOR) +2,34
- 28. Chiara Pogneauxová (FRA) +2,39
- 29. Marta Rossettiová (ITA) +2,43
- 30. Franziska Gritschová (AUT) +2,45
- 31. Asa Andová (JPN) +2,50
- 32. Beatrice Solaová (ITA) +2,54
- 33. Doriane Escaneová (FRA) +2,55
- 34. Maria Therese Tvibergová (NOR) +2,64
- 35. Jessica Hilzingerová (GER) +2,69
- 35. Michelle Gisinová (SUI) +2,69
- 37. Andrea Filserová (GER) +2,91
- 38. Charlie Guestová (GBR) +2,99
- 39. Martina Dubovská (CZE) +3,11
- 40. Adriana Jelínková (CZE) +3,41
- 41. Kim Vanreuselová (BEL) +3,43
- 42. Kiara Derksová (NED) +3,48
- 43. Ava Sunshineová (USA) +3,50
- 44. Elese Sommerová (CZE) +3,95
- 45. Anja Oplotniková (SLO) +3,96
- 46. Reece Bellová (GBR) +4,22
- 47. Nika Tomšičová (SLO) +4,35
- 48. Victoria Pallaová (GBR) +4,46
- 49. Liene Bondareová (LAT) +5,29
- 50. Anita Gulliová (ITA) +5,46
- 51. Noa Szőllősová (ISR) +5,86
- 52. Gwyneth Ten Raaová (LUX) +5,95
- 53. Kristiane Roer Madsenová (DEN) +6,09
- 54. Maria Ioana Constantinovová (ROU) +6,34
- 55. Anna Swenn-Larssonová (SWE) +6,60
- 56. Szonja Hozmannová (HUN) +6,69
- 57. Mida Fah Jaimanová (THA) +6,70
- 58. Mialitiana Clercová (MAD) +6,71
- 59. Mikayla Smythová (NZL) +7,02
- 60. Petra Hromcová (SVK) +7,21
- Celine Sommerová (CZE) DNF
Pořadí disciplíny
- 1. Mikaela Shiffrinová (USA) 785 b
- 2. Wendy Holdenerová (SUI) 530 b
- 2. Petra Vlhová (SVK) 530 b
- 4. Lena Dürrová (GER) 435 b
- 5. Anna Swenn-Larssonová (SWE) 410 b
- 6. Paula Moltzanová (USA) 247 b
- 7. Leona Popovićová (CRO) 237 b
- 8. Ana Buciková (SLO) 230 b
- 9. Hanna Aronssonová Elfmanová (SWE) 224 b
- 10. Zrinka Ljutićová (CRO) 190 b
- 17. Martina Dubovská (CZE) 117 b
1. Laurence St. Germainová (CAN) 1:43,15
2. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,57
3. Lena Dürrová (GER) +0,69
4. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +0,71
5. Petra Vlhová (SVK) +0,85
6. Aline Daniothová (SUI) +0,97
7. Sara Hectorová (SWE) +1,12
8. Lara Della Meaová (ITA) +1,19
9. Ana Buciková (SLO) +1,22
10. Hanna Aronssonová Elfmanová (SWE) +1,31
11. Katharina Huberová (AUT) +1,32
12. Ali Nullmeyerová (CAN) +1,33
13. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +1,34
13. Franziska Gritschová (AUT) +1,34
15. Nastasia Noensová (FRA) +1,48
16. Marie Lamureová (FRA) +1,64
17. Leona Popovićová (CRO) +1,66
18. Katharina Truppeová (AUT) +1,77
19. Kristin Lysdahlová (NOR) +1,87
20. Katharina Liensbergerová (AUT) +1,90
21. Neja Dvorniková (SLO) +1,96
21. Emma Aicherová (GER) +1,96
23. Marta Rossettiová (ITA) +2,01
24. Amelia Smartová (CAN) +2,04
25. Chiara Pogneauxová (FRA) +2,10
26. Katie Hensienová (USA) +2,11
27. Camille Rastová (SUI) +2,13
28. Asa Andová (JPN) +2,54
29. Dženifera Ģērmaneová (LAT) +2,86
30. Beatrice Solaová (ITA) +2,95
31. Charlie Guestová (GBR) +3,56
32. Andrea Filserová (GER) +3,92
33. Kiara Derksová (NED) +5,50
34. Anja Oplotniková (SLO) +6,34
35. Anita Gulliová (ITA) +6,66
36. Victoria Pallaová (GBR) +7,27
37. Noa Szőllősová (ISR) +8,91
38. Liene Bondareová (LAT) +9,50
39. Gwyneth Ten Raaová (LUX) +10,44
40. Mida Fah Jaimanová (THA) +11,25
41. Mialitiana Clercová (MAD) +11,64
42. Szonja Hozmannová (HUN) +11,78
43. Maria Ioana Constantinovová (ROU) +12,63
Mikayla Smythová (NZL) DNF
Anna Swenn-Larssonová (SWE) DNF
Kristiane Roer Madsenová (DEN) DNF
Reece Bellová (GBR) DNF
Elese Sommerová (CZE) DNF
Ava Sunshineová (USA) DNF
Kim Vanreuselová (BEL) DNF
Adriana Jelínková (CZE) DNF
Jessica Hilzingerová (GER) DNF
Doriane Escaneová (FRA) DNF
Wendy Holdenerová (SUI) DNF
Zrinka Ljutićová (CRO) DNF
Petra Hromcová (SVK) DNS
Nika Tomšičová (SLO) DNS
Martina Dubovská (CZE) DNS
Michelle Gisinová (SUI) DNS
Maria Therese Tvibergová (NOR) DNS (14:48:44)
Závod nakonec nedokončila žádná z českých reprezentantek. Martina Dubovská do druhého kola nenastoupila a Adriana Jelínková s Elese Sommerovou druhé kolo nedokončily.