San Jose – Seattle 4:0 (kon.) | Calgary – Philadelphia 3:4 (kon.) | Pittsburgh – NY Islanders 2:4 (kon.)
NY Rangers – Winnipeg 1:4 (kon.)
New York Rangers
1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
Winnipeg Jets
Úterý 21.02.2023, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

46:51
    Za nedovolené bránění je vyloučen na dvě minuty Barron a Rangers dostávají obrovskou příležitost na skórování.

23:10
    Za hákování je vyloučen na dvě minuty Dubois a Rangers si zahrají další přesilovou hru.

19:12
    Chytil si šikovně podržel v útočném pásmu kotouč a vybojoval pro svůj tým přesilovou hru. Za sekání je vyloučen na dvě minuty DeMelo.

14:28
    Barron trefil hokejkou do obličeje jednoho ze soupeřů a je vyloučen na dvě minuty. Rangers mají šanci na srovnání výsledku.

08:39
    Trošku boxerské vložky v utkání. Ve středním pásmu se do sebe pustili Trocheck a Gagner. Oba hráči si nyní posedí pět minut na trestné lavici.

04:37
    Winnipeg se zahraje úvodní přesilovou hru utkání. Miller vyhodil smolně kotouč do hlediště a oslabí svůj tým.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 31. Trocheck (Tarasenko) – 6. Dubois (Morrissey, Ehlers), 17. Scheifele (Connor, Pionk), 27. Connor (Appleton, Morrissey), 56. Scheifele (Connor, Appleton)

New York Rangers: Šesťorkin (Halák) – Fox, R. Lindgren, Trouba (C), K. Miller, B. Schneider, Mikkola – Vesey, Zibanejad, Kreider (A) – Tarasenko, Trocheck, Panarin (A) – Kakko, Chytil, Lafreniere – Goodrow, Leschyshyn, Motte.
    Trenér: Gerard Gallant

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Rittich) – DeMelo, Morrissey (A), Pionk, Dillon, Schmidt, Stanley – Mäenalanen, Dubois, Connor – Appleton, Scheifele (A), Gagner – Wheeler, Lowry (A), Ehlers – Kuhlman, Stenlund, M. Barron.
    Trenér: Rick Bowness

Rozhodčí: Luxmore, Chmielewski – Marquis, Kovachik

Diváci: 18 006