Stíhačka mužů 12,5 km, Nové Město na Moravě | Vítěz: J. Bø (NOR) (kon.) | | | Stíhačka žen 10 km, Nové Město na Moravě | Vítěz: M. Røiselandová (NOR) (kon.) |
Týmový závod mužů HS138, Planica | Vítěz: Slovinsko (kon.) |
Ženy 30 km klasicky s hromadným startem, Planica | Vítěz: E. Anderssonová (SWE) (kon.) |
Muži HS138, Planica | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) | | | Muži 10 km volně, Planica | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
Sjezd žen, Kvitfjell | Vítěz: K. Lieová (NOR) (kon.) | | | Sjezd mužů, Aspen | Vítěz: A. A. Kilde (NOR) (kon.) |
Radovan Úškrt - Melvin van Suijdam | Vítěz: van Suijdam (kon.) | | | Bojan Veličković - Ion Surdu | Vítěz: Veličković (kon.) |
Máté Kertész - Marcel Mohamed Grabinski | Vítěz: Grabinski (kon.) | | | Leandro Silva - Andreas Michailidis | Vítěz: Michailidis (kon.) |
Louis Glismann - Andrej Kalašnik | Vítěz: Glismann (kon.) | | | Christian Jungwirth - Tato Primera | Vítěz: Jungwirth (kon.) |
Samuel Krištofič - Alex Lohoré | Vítěz: Lohoré (kon.) | | | David Kozma - Łukasz Siwiec | Vítěz: Kozma (kon.) |
konec
Muži 10 km volně, Planica
Vítěz: J. M. Riiber (NOR)
Jan Vojkůvka
Konečné výsledky
- 1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 23:42,6
- 2. Jens Luraas Oftebro (NOR) +1:01,4
- 3. Johannes Lamparter (AUT) +1:04,7
- 4. Kristjan Ilves (EST) +1:09,0
- 5. Stefan Rettenegger (AUT) +1:10,2
- 6. Julian Schmid (GER) +1:31,0
- 7. Matteo Baud (FRA) +1:34,4
- 8. Jörgen Graabak (NOR) +2:03,8
- 9. Ilkka Herola (FIN) +2:04,4
- 10. Rjota Jamamoto (JPN) +2:05,9
- 11. Eero Hirvonen (FIN) +2:07,8
- 12. Espen Andersen (NOR) +2:11,6
- 13. Laurent Muhlethaler (FRA) +2:17,8
- 14. Vincenz Geiger (GER) +2:21,7
- 15. Lukas Greiderer (AUT) +2:25,0
- 16. Johannes Rydzek (GER) +2:49,9
- 17. Martin Fritz (AUT) +2:50,5
- 18. Akito Watabe (JPN) +2:52,1
- 19. Samuel Costa (ITA) +3:25,1
- 20. Manuel Faisst (GER) +3:28,5
- 21. Marco Heinis (FRA) +4:02,5
- 22. Antoine Gerard (FRA) +4:04,1
- 23. Jošito Watabe (JPN) +4:12,6
- 24. Raffaele Buzzi (ITA) +4:18,5
- 25. Sora Jači (JPN) +4:27,8
- 26. Ondřej Pažout (CZE) +4:38,2
- 27. Jan Vytrval (CZE) +4:50,6
- 28. Jiří Konvalinka (CZE) +4:54,0
- 29. Otto Niittykoski (FIN) +5:03,2
- 30. Aaron Kostner (ITA) +5:07,0
- 32. Tomáš Portyk (CZE) +5:30,5
Pořadí SP
- 1. Johannes Lamparter (AUT) 1225 b
- 2. Jens Luraas Oftebro (NOR) 1104 b
- 3. Julian Schmid (GER) 1039 b
- 4. Jarl Magnus Riiber (NOR) 723 b
- 5. Franz-Josef Rehrl (AUT) 596 b
- 6. Vincenz Geiger (GER) 563 b
- 7. Kristjan Ilves (EST) 561 b
- 8. Manuel Faisst (GER) 482 b
- 9. Rjota Jamamoto (JPN) 474 b
- 10. Ilkka Herola (FIN) 473 b
- 51. Ondřej Pažout (CZE) 12 b
- 54. Tomáš Portyk (CZE) 10 b
- 62. Jan Vytrval (CZE) 2 b
Stříbrnou medaili po velkém boji vybojoval další norský závodník Jens Luraas Oftebro, který v posledním stoupání před stadionem nastoupil lídrovi Světového poháru Johannesovi Lamparterovi. Na Rakušana tak zbyla bronzová příčka.
Hned tři Češi se usadili ve třetí desítce pořadí. Na 26. místě doběhl Ondřej Pažout, o 12 sekund za ním na 27. místě Jan Vytrval a hned za ním doběhl na 28. pozici Jiří Konvalinka. (15:36:58)
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 23:42,6
2. Jens Luraas Oftebro (NOR) +1:01,4
3. Johannes Lamparter (AUT) +1:04,7
4. Kristjan Ilves (EST) +1:09,0
5. Stefan Rettenegger (AUT) +1:10,2
6. Julian Schmid (GER) +1:31,0
7. Matteo Baud (FRA) +1:34,4
8. Jörgen Graabak (NOR) +2:03,8
9. Ilkka Herola (FIN) +2:04,4
10. Rjota Jamamoto (JPN) +2:05,9
11. Eero Hirvonen (FIN) +2:07,8
12. Espen Andersen (NOR) +2:11,6
13. Laurent Muhlethaler (FRA) +2:17,8
14. Vincenz Geiger (GER) +2:21,7
15. Lukas Greiderer (AUT) +2:25,0
16. Johannes Rydzek (GER) +2:49,9
17. Martin Fritz (AUT) +2:50,5
18. Akito Watabe (JPN) +2:52,1
19. Samuel Costa (ITA) +3:25,1
20. Manuel Faisst (GER) +3:28,5
21. Marco Heinis (FRA) +4:02,5
22. Antoine Gerard (FRA) +4:04,1
23. Jošito Watabe (JPN) +4:12,6
24. Raffaele Buzzi (ITA) +4:18,5
25. Sora Jači (JPN) +4:27,8
26. Ondřej Pažout (CZE) +4:38,2
27. Jan Vytrval (CZE) +4:50,6
28. Jiří Konvalinka (CZE) +4:54,0
29. Otto Niittykoski (FIN) +5:03,2
30. Aaron Kostner (ITA) +5:07,0
32. Tomáš Portyk (CZE) +5:30,5