Sjezd žen, Kvitfjell Vítěz: K. Lieová (NOR) (kon.) | Sjezd mužů, Aspen Vítěz: A. A. Kilde (NOR) (kon.)
Sjezd mužů, Aspen

Vítěz: A. A. Kilde (NOR)

Sobota 04.03.2023, 19:00Sjezdové lyžování

38
    Sam Morse předvedl velkou parádu! Domácí sjezdař s vysokým startovním číslem zajel čtrnáctý nejrychlejší čas a v tuto chvíli je vysoce nepravděpodobné, že by mohl být připraven o umístění v TOP 15!

31
    Marco Schwarz z Rakouska se blýsknul s vysokým startovním číslem velmi povedenou jízdou! Zajel jedenáctý nejrychlejší sjezd dnešního dne. Ztráta na Kildeho činí 1,06 sekundy.

29
    Výtečně zajety sjezd má za sebou Andreas Sander! Němec dokonce překonal Američana Bryce Bennetta a vybojoval průběžné deváté místo, když ztrácí na vedoucího Kildeho jen 1,01 sekundy!

25
    Že se dá zajet velmi dobře, prokazuje domácí Bryce Bennett! Možná dokonale využil znalosti aspenského svahu, každopádně se ztrátou 1,04 sekundy vybojoval výbornou devátou příčku!

17
    Adrian Smiseth Sejersted má neskutečnou smůlu! Včera vedl, ale závod byl po 24 závodnících zrušen. Dnes útočil přinejmenším na druhé místo, když na posledním mezičase ztrácel jen 21 setin sekundy na Kildeho. Ale po chybě nakonec nedokončil...

12
    Povedenou jízdu předvedl kanadský sjezdař James Crawford! Tomu se povedlo eliminovat veškerá větší zaváhání, byl rychlejší než Odermatt a vybojoval průběžné druhé místo za Kildem!

11
    Marco Odermatt, který se stal mistrem světa ve sjezdu na nedávném šampionátu v Courchevelu, dnes nezvítězí. Za Kildem zaostal o 63 setin sekundy a bere průběžnou druhou příčku.

7
    Už to ale neplatí! Oba Italy právě deklasoval Aleksander Aamodr Kilde, který jde do vedení s časem 1:31,60, o 97 setin sekundy před Schiedera s Parisem!

6
    Italové vévodí společně! Čas Floriana Schiedera vyrovnal Dominik Paris. Italský tandem je v čele v čase 1:32,57!