Prešov – Šamorín 2:1 (kon.) | Považská Bystrica – Petržalka 1:1 (kon.)
MŠK Považská Bystrica
1:1 (0:1)
FC Petržalka
sk Sobota 04.03.2023, 14:00 • MŠK Považská Bystrica • MONACObet liga • 19. kolo

Rozhodca v druhom polčase nenastavil ani minútu a zápas sa končí remízou 1:1. V prvej časti hry boli lepší hostia, ktorých do vedenia poslal Harba a v druhom polčase zas zapli svoje motory domáci a vybojovali penaltu, ktorú premenil Slávik. Zo zápasu je to všetko, ďakujem za pozornosť a prajem pekný deň. (15:47:47)

90+1

90
    K lopte sa dostal Gašparovič a zakončoval z diaľky, ale nastrelil len domáceho hráča.

87
    Begáň pekným sklzom poslal loptu na rohový kop.

85
    Aktívny Assuncao si hodil loptu na ľavačku, ale jeho strela nesmerovala presne.

84
    Matejčík s prehľadom zastavil Kuníka.

82
    Ani štandardka v podobe rohového kopu hostí nebola úspešná.

81
    Striedanie v tíme MŠK Považská Bystrica:
    z ihriska odchádza Demjan, prichádza Kucharčík.

80
    Zuziakovi nevyšiel roh a hráči Petržalky sa poľahky ubránili.

78
    Danek prihrával do šestnástky na Sliackeho, ale domáca obrana odkopla loptu.

77
    Striedanie v tíme FC Petržalka:
    z ihriska odchádza Riznič, prichádza Assuncao,
    z ihriska odchádza Harba, prichádza Spáčil.

76
    Zahrával ho Gašparovič, ale len na hlavu domáceho hráča.

76
    Po tlaku MŠK prichádza rohový kop pre Petržalku.

74
    Šanca pre domácich! Ďungel sa dostal k lopte a prihrával do malého vápna Mihálovi, ktorého strelu vytesnil na rohový kop Krížik.

72
    z ihriska odchádza Slávik, prichádza Zemko.

72
    Demjan mohol otočiť skóre, ale brankár hostí mu to zmaril!

71
    Zuziakova strela zľava, po ktorej sa hodil Krížik a pripísal si dôležitý zákrok.