Pittsburgh – NY Rangers 3:2 (po pr.) | Tampa – Winnipeg 2:3 (kon.) | St. Louis – Vegas 3:5 (kon.)
New Jersey – Carolina 3:0 (kon.) | Calgary – Ottawa 5:1 (kon.) | Arizona – Minnesota 5:4 (po pr.)

Arizona právě vstřelila branku!
    A je rozhodnuto. Domácí tým si najel do útočného pásma, po krátkém kroužení a hledání vhodné pozice vystřelil Hayton, jeho rána Gustavssonovi vypadla na brankoviště a dojíždějící CLAYTON KELLER doklepl v pádu puk za brankovou čáru – 5:4! Asistence: Barrett Hayton, Juuso Välimäki.

55:08
    Zase se vylučuje, přesilovku si zahraje Minnesota, dvě minuty za podrážení odsedí Travis Boyd.
    52:06 Clayton KELLER - 4:4

52:06
    Už to ale neplatí a je srovnáno! McBain naskočil z trestné lavice, zprava si najel do pásma, kde přihrál na střed na CLAYTONA KELLERA a ten zakončil do horní části Gustavssonovy branky – 4:4! Asistence: Jack McBain, Barrett Hayton.

50:06
    Síly na ledě se srovnávají, neboť Mats Zuccarello obdržel dvě minuty za podrážení.

49:56
    Dvě minuty za hrubost navíc dostal domácí Jack McBain.

49:56
    Jak Lawson Crouse, tak i Jacob Middleton dostali pětiminutové tresty za bitku.
    38:48 Brett RITCHIE - 3:4

38:48
    No vida, je tu snižující branka. Domácí se dlouhým vyhozením dostali do útočného pásma, v něm Keller dobře podržel puk, poté jej postrčil na BRETTA RITCHIEHO a ten zblízka zasunul za Gustavssonova záda – 3:4. Asistence: Clayton Keller, Victor Söderström.
    34:59 Connor DEWAR - 2:4

34:59
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Hosté unikají do dvoubrankového vedení! Arizona zaváhala ve vlastním pásmu, Shaw přihrál na CONNORA DEWARA, ten překonal Vejmelku prudkým pokusem nad jeho lapačku a upravil na 2:4. Asistence: Mason Shaw, Ryan Reaves.

28:28
    Hosté si zahrají přesilovku, dvě minuty za držení obdržel Miloš Kelemen.

24:31
    Jak Connor Mackey, tak i Mason Shaw samozřejmě dostali po pěti minutách za bitku.
    21:50 Matthew BOLDY - 2:3

21:50
    Hosté jdou dnes poprvé do vedení. Přihrávku do sóla dostal MATTHEW BOLDY, ten se s ničím nepáral a skóroval střelou na Vejmelkovu vyrážečku – 2:3. Asistence: John Klingberg.
    18:35 Ryan REAVES - 2:2

18:35
    A zase je srovnáno! Po vyhraném buly objel s pukem branku Shaw, poté od mantinelu nahodil před brankoviště, kde byl připravený RYAN REAVES a ten pohotově sklepl za Vejmelkova záda – 2:2. Asistence: Mason Shaw, Connor Dewar.

13:34
    Přesilovku si teď dají hosté, dvě minuty za sevření puku rukou totiž dostal Victor Söderström.
    12:00 Barrett HAYTON - 2:1

12:00
    Přesilovka je využitá a domácí jdou opět do vedení! Po přechodu do útočného pásma přihrál zprava Boyd na nepokrytého BARRETTA HAYTONA, ten měl čas si zpracovat a prudkou ránu zápěstím poslat pod horní tyčku. Svou dnes druhou brankou tak upravil na 2:1. Asistence: Brett Ritchie, Travis Boyd.

11:36
    Domácí Arizona si zahraje přesilovku, dvě minuty za podrážení dostal Fréderick Gaudreau.
    05:32 Mats ZUCCARELLO - 1:1

05:32
    Je srovnáno. Hosté dostali puk do útočného pásma, u pravého mantinelu si jej zpracoval MATS ZUCCARELLO, z kruhu vyslal rychlou střelu, kterou nachytal Vejmelku na hruškách a překonal jej mezi betony – 1:1! Asistence: Jacob Middleton, Jared Spurgeon.

04:28
    I v tomto případě dostali Liam O'Brien i Marcus Foligno po pěti minutách za bitku.

02:59
    Jak domácí Bokondji Imama, tak i hostující Ryan Reaves dostali po pěti minutách za bitku.
    01:28 Barrett HAYTON - 1:0

01:28
    Velice povedený úvod pro domácí tým. Po buly v útočném pásmu byla k vidění krátké kombinace, nahození od modré čáry zachytil BARRETT HAYTON a bleskovou ranou z otočky se trefil pod horní tyčku Gustavssonovy branky – 1:0. Asistence: Juuso Välimäki, Brett Ritchie.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 2. Hayton (Välimäki, B. Ritchie), 12. Hayton (B. Ritchie, Boyd), 39. B. Ritchie (Keller, Söderström), 53. Keller (McBain, Hayton), 65. Keller (Hayton, Välimäki) – 6. Zuccarello (Middleton, Spurgeon), 19. Reaves (Shaw, Dewar), 22. Boldy (Klingberg), 35. Dewar (Shaw, Reaves)

Arizona Coyotes: Vejmelka (Ingram) – J. Brown, Välimäki, Moser, Nemeth, Söderström, Mackey – Crouse (A), McBain, Maccelli – Kelemen, Boyd, O'Brien – B. Ritchie, Hayton, Keller (A) – Kassian, Dauphin, Imama.
    Trenér: André Tourigny

Minnesota Wild: Gustavsson (M. Fleury) – Spurgeon (C), Middleton, Dumba (A), Goligoski, Klingberg, Merrill – Zuccarello, Hartman, Steel – Boldy, J. Eriksson Ek, M. Johansson – Sundqvist, F. Gaudreau, M. Foligno (A) – Reaves, Dewar, Shaw.
    Trenér: Dean Evason

Rozhodčí: South, McIsaac – MacPherson, Kelly

Diváci: 4 600