Žižkov – Benešov 2:1 (kon.) | Pardubice B – Přepeře 0:0 (kon.) | Ústí n. L. – Hr. Králové B 0:1 (kon.)
Kolín – Zápy 1:0 (kon.) | Živanice – Jablonec B 1:1 (kon.) | Velvary – Chlumec n/C 2:1 (kon.)
SK Sparta Kolín
1:0 (0:0)
SK Zápy
Sobota 18.03.2023, 10:30 • Brankovická 1216, Kolín • Česká fotbalová liga (B) • 18. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, mějte hezký zbytek víkendu. (12:26:57)

A je tady konec. Domácí tým toho sice v první půli moc nepředvedl, jenže do druhé části nastoupil s úplně jiným elánem. V 50. minutě navíc dostal Kolín do vedení kapitán Vondráček a po zbytek poločasu už si domácí výhru v poklidu pohlídali. Nakonec tak zaslouženě berou tři body.

90+4

90+3
    Domácí zatím skvěle brání a hosté se nemohou k ničemu dostat.

90+2
    Žlutá karta pro tým SK Sparta Kolín (Šnajdr) a pro tým SK Zápy (Pardubský) po vzájemné potyčce u lajny.

90+1
    Nastavovat se budou 4 minuty.

90
    Střídání v týmu SK Sparta Kolín:
    ze hřiště odchází Sodoma J., přichází Snížek.

89
    Teď však přeci jen jeden z nákopů propadl na Jana Jelínka. Ten se na vápně nerozpakoval a halfvolejem zkusil překvapit Přibyla na zadní tyči. Střela to nebyla špatná, bohužel pro hosty se ale točila směrem od tyčky.

88
    Zápy se vůbec nemohou dostat před branku, jejich nákopy postrádají nápaditost a domácí beci v pohodě odvrací.

87
    Exekuce se ujal domácí kapitán Vondráček. Střela to byla dost povedená, míč navíc ještě lehce přizvedla zeď a brankář Měsíček s vypětím všech sil vyrazil.

86
    A teď navíc zahrál jeden z hostujících hráčů nešikovně rukou pár metrů za vápnem. Kolín se určitě pokusí pojistit své vedení.