NY Rangers – Carolina 2:3 (kon.) | Washington – Columbus 6:7 (po pr.) | Philadelphia – Florida 6:3 (kon.)
New Jersey – Minnesota 1:2 (po pr.) | Buffalo – Nashville 3:7 (kon.) | Boston – Ottawa 2:1 (kon.)
Montreal – Tampa 3:2 (kon.) | NY Islanders – Toronto 7:2 (kon.) | Winnipeg – Arizona 2:1 (kon.)
St. Louis – Detroit 2:3 (0:1 po s.n.) | Dallas – Seattle 4:5 (po pr.) | Anaheim – Calgary 1:5 (kon.)
Vancouver – Vegas 3:4 (kon.)
Buffalo Sabres
3:7 (0:2, 2:4, 1:1)
Nashville Predators
Středa 22.03.2023, 00:00 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

44:31
    Kevin Lankinen zastavil vkleče střelu od modré čáry a Henri Jokiharju byl vyloučen za vysokou hůl – 4 na 5.

37:03
    Colton Sissons zahodil hokejku a dostal dvě minuty za zahození hole nebo předmětu. Přesilová hra 5 na 3!

36:46
    Dante Fabbro byl vyloučen na dvě minuty za hákování a po přerušení hry následuje komerční přestávka – 1:6.

26:19
    Craig Anderson chtěl odpálit puk hokejkou, jenže podrazil jednoho z protihráčů. Komerční přestávka.

24:02
    Predators rychle získali zpět vedení o dva góly a Tage Thompson vyzval na bitku Kiefera Sherwooda. Oba borci dostali pět minut za bitku a bude se hrát tedy 5 na 5.

21:14
    Mark Jankowski byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Sabres si zahrají druhou přesilovou hru v zápase.

14:42
    Tage Thompson je neproduktivnějším hráčem svého týmu, nyní ale dostal dvě minuty za držení a po další komerční přestávce si zahrají první přesilovku Predators.

04:54
    Ryan McDonagh dostal dvě minuty za zdržování hry po vyhození puku přes ochranné sklo. Přesilovka Sabres.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 24. Cozens (Peterka, Quinn), 38. Ta. Thompson (Dahlin, V. Olofsson), 48. J. Skinner (Tuch) – 12. Tomasino (Duchene), 19. Duchene (Tomasino, Lauzon), 24. Novak (Evangelista, Barrie), 30. Evangelista (Novak, Saros), 31. Evangelista (Sherwood), 36. McDonagh (Evangelista), 58. Duchene (McDonagh)

Buffalo Sabres: C. Anderson (36. Luukkonen) – Clague, Dahlin (A), Jokiharju, Power, Ljubuškin, Stillman – Tuch, Ta. Thompson, J. Skinner – Quinn, Cozens, Peterka – V. Olofsson, Jost, Mittelstadt – Okposo (C), Krebs, Girgensons (A).
    Trenér: Don Granato

Nashville Predators: Saros (Lankinen) – Barrie, McDonagh (A), Fabbro, Lauzon, C. Foote, Gross – Duchene (A), Glass, Tomasino – Evangelista, Novak, Sherwood – Co. Smith, Sissons (A), Trenin – Asplund, Jankowski, Afanasjev.
    Trenér: John Hynes

Rozhodčí: Graham Skilliter, Garrett Rank. Čároví: Brad Kovachik, James Tobias

Diváci: 13043