Columbus – NY Islanders 5:4 (po pr.) | Buffalo – New Jersey 5:4 (kon.) | Colorado – Arizona 3:1 (kon.)
Philadelphia – Detroit 3:0 (kon.) | Boston – Tampa 2:1 (kon.) | Nashville – Seattle 2:7 (kon.)
Los Angeles – Winnipeg 4:1 (kon.) | Calgary – San Jose 5:3 (kon.) | Minnesota – Chicago 3:1 (kon.)
Florida – NY Rangers 3:4 (kon.) | NY Islanders – Buffalo 0:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
4:2 (1:2, 1:0, 2:0) Stav série: 3:0
HC Vítkovice Ridera
Sobota 25.03.2023, 17:00 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • Play-off DHL extraligy juniorů • Čtvrtfinále

59:48
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera:
    Chaloupka – 2 min., vysoká hůl.

54:35
    Naděje pro hosty. Tomáš Vandas dostává dvě minuty za podrážení ve svém obranném pásmu.

45:59
    Přímo před mým zrakem chtěl Martin Kubík zasáhnout puk letící vzduchem, ale trefil přesně obličej Šimona Báti. Dvě minuty, vysoká hůl.

29:30
    Marek Chaloupka putuje za katr po nedovoleném bránění. Šance pro Duklu.

23:11
    Vítkovice jdou poprvé od pětiminutové přesilovky do další početní výhody za zásah do oblasti hlavy a krku od Lukáše Číhala.

15:01
    Že by se už v první třetině lámal chleba? 94 sekund dlouhá přesilovka pět na tři pro Duklu za napadení, kterého se dopustil Josef Krejsa, kapitán hostí.

14:36
    Dukla jde do první přesilovky za nedovolené bránění, kterým se provinil René Smolka.

09:54
    Kvůli držení Matěje Přibyla přichází Vítkovice o dvě minuty z dlouhé početní výhody.

08:05
    Matouš Menšík si příliš dlouho v juniorské soutěži nezahrál. Dostává totiž 5 minut a do konce utkání za napadení.

05:22
    Domácí bek Lukáš Číhal i Petr Pavelec za hosty dostávají dvě minuty za hrubost.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 12. D. Pavelec (Matějíček, Vovsík), 31. Chvátal (Klapica, Jungwirth), 47. Vandas (Chvátal, Straka), 60. Vovsík – 4. Glas (Krejsa), 7. Slusarczyk

HC Dukla Jihlava: Maláč – Číhal, Ludvík, Chvátal, Vandas, Matějíček, Vovsík (C), Šabatka – Jungwirth, Báťa, Klapica – Straka, Kuprijanov, Broš – Kravec (A), Menšík, Coufal – D. Pavelec, Sojka, Rauš (A)
    Trenér: Michal Broš

HC Vítkovice Ridera: Irgl (J. Smolka) – Puchala, Fibigr, Bystroň (A), Chaloupka, Bialy, Kalandra, R. Smolka – Krejsa (C), Milata, P. Pavelec, Tobola, Chlán, Přibyl, Glas, Kubík, Štiak, Slusarczyk, Vehovský, Kotásek (A)
    Trenér: Pavel Trnka

Rozhodčí: Micka, Valda – Horažďovský, Roupec

Diváci: 190 (vyprodáno)